به گزارش پایگاه خبری همراز به نقل از خبر ورزشی؛ با بحث دلالی چطورید؟ موافقید با هم در این باره مشاعره ای هر چند کوتاه داشته باشیم؟ به ویژه با افرادی که این روزها مقابل تیم ملی ایران قرار گرفته اند و حتی خبرگزاری های خارجی هم با شگفتی تمام در این باره، مطالبی را منتشر کرده اند؟
می خواهید برای آنهایی که می گویند کی روش با دعوت پیام نیازمند به تیم ملی «دلالی» کرد، همه دلالی های شگفت انگیز سرمربی پرتغالی را افشا کنیم؟
کی روش از همان زمان دلال شد که علیرضا حقیقی را در یک اتفاق محیرالعقول به دروازه بان شماره یک تیم ملی در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل تبدیل کرد.
کی روش همان وقت دلال شد که مرتض پورعلی گنجی به ترکیب اصلی تیم ملی در جام ملت های ۲۰۱۵ راه پیدا کرد و او همان زمان دلالی کرد که سردار آزمون را در خط حمله تیم ملی به بازی گرفت.
پشت پرده دلالی شگفت انگیز کی روش در تیم ملی
دلالی های این مربی اما تمام نشدنی بود؛ کی روش وقتی دلالی را به اوج خود رساند که به علیرضا جهانبخش وجاهت ملی بخشید، رضا قوچان نژاد را به یک مهاجم تمام عیار در تیم ملی تبدیل کرد، سعید عزت اللهی را در اوج جوانی به بازی گرفت...
چقدر او دلالی کرد، چقدر در حق تیم ملی بد کرد...
کی روش حتی وقتی در یک تصمیم غافلگیرکننده، روزبه چشمی را در جام جهانی ۲۰۱۸ به ترکیب اصلی تیم برد، نشان داد یک دلال حاذق است!
امروز ما نمی توانیم بگوییم دلالی های او در فوتبال ایران چقدر به ضررمان تمام شده است. بی تردید تاریخ شهادت خواهد داد کی روش با بردن پیام نیازمند و دیگران به جام ملت ها، چند درصد بر حق دلالی اش افزود! می دانیم این حرف ها حتی شوخی اش هم قشنگ نیست اما...
به تعبیر یکی از مربیان همیشه منتقد، «کی روش لابد چیزهایی می بیند که ما نمی بینیم.»
دوست داشتیم پاسخش را این طور بدهیم اگر قرار بود شما آن چیزهایی که کی روش می بیند را ببینید باید به جای او، دستیار فرگوسن در منچستر یا سرمربی رئال مادرید و پرتغال می شدید؛ نه این که مثل حالا بدون مطالعه علیه این و آن داد سخن سر بدهید. ایستادن سر جای خود، درجا زدن، نخواندن، تحقیق نکردن و حرافی، هیچ احدی الناسی را در دنیا مربی نکرده است.
آمدیم این چیزها را به طرف بگوییم اما بعد یادمان آمد کی روش دلال است و نباید پرحرفی کنیم!