پنجشنبه 16 آذر 1402, Thursday 7 December 2023, مصادف با 24 جمادی‌الاول 1445
از پنجره همراز به نصف جهان نگاه کنید...
کد خبر: 24832
منتشر شده در سه شنبه, 16 آبان 1402 07:24
تعداد دیدگاه: 0

سپاهان که بعد از دیدار جنجالی مقابل الاتحاد عربستان روزهای خوبی را پشت سر نمی‌گذاشت دوشنبه شب نمایشی فراتر از انتظار مقابل نماینده ازبکستان داشت و با بردی پرگل این تیم را نابود کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی همراز،  سپاهان که بعد از دیدار جنجالی مقابل الاتحاد عربستان روزهای خوبی را پشت سر نمی‌گذاشت دوشنبه شب نمایشی فراتر از انتظار مقابل نماینده ازبکستان داشت و با بردی پرگل این تیم را نابود کرد.

 سپاهان از ساعت 21:30 روز دوشنبه در هفته چهارم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آزادی به مصاف آلمالیق ازبکستان رفت که در پایان این مسابقه با نتیجه 9 بر صفر پیروز شد.

فرشاد احمدزاده (8)، رضا اسدی (59)، محمدجواد حسین‌نژاد (60 و 3+90)، محمد قربانی (62)، رامین رضاییان (71)، عیسی آل‌کثیر (79 و 87) و شهریار مغانلو (82) برای سپاهان در این بازی گلزنی کردند.

گفتنی است در دقایق 10 و 55 مسابقه گل‌های سپاهان به دلیل عدم تأیید توسط کمک داور ویدیویی مورد پذیرش قرار نگرفت.

قضاوت این دیدار برعهده کیم جونگ هیوک از کره جنوبی بود که در نیمه اول به کاظیموف بازیکن آلمالیق کارت زرد نشان داد. همچنین اکرم کومیلوف بازیکن آلمالیق بعد از بازبینی تصاویر برخوردش با رامین رضاییان در دقیقه 66 مسابقه از زمین مسابقه اخراج شد تا رقیب با یک یار کمتر کار را دنبال کند.

براساس این گزارش، در این مسابقه سپاهان به دلیل محرومیت انضباطی از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا ناچار شد در ورزشگاه آزادی میزبان رقیب ازبکستانی خود باشد و هواداران این باشگاه به ناچار به تهران آمدند.

سپاهان بعد از کسب این پیروزی پُرگل خود را برای روز 21 آبان ماه سال جاری و تقابل با پرسپولیس در هفته دهم لیگ برتر آماده می‌کند/انتهای پیام

نوشتن دیدگاه