در آستانه عید سعید غدیر خم، عملیات اجرایی مرمت و بازسازی ساختمان های اداری و استخر مجموعه ی ورزشی سوریان، به پایان رسید.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تهران، عملیات تعمیر اساسی ابنیه استخر سوریان-  که مطابق پیش بینی های انجام شده، ۴۵ روز در نظر گرفته شده بود- در بازه ی زمانی ۲۵ روزه به اتمام رسید تا شهروندان منطقه ۲۰ در آستانه عید بزرگ سعید غدیر خم، از امکانات این مجموعه بهره برداری و استفاده ی مطلوب را داشته باشند.براساس این گزارش، عملیات تعمیرات اساسی ابنیه و بخشی از تاسیسات مجموعه ورزشی آبی سوریان که طی مدت کمتر از یک ماه تکمیل و به اتمام رسیده، در دو بخش ساختمان اداری و قسمت استخر (شامل پیرامون استخر و جکوزی، اتاق احیا، و...) است که با تخریب و تراش کاشی های قدیم، کف و دیوار و اجرای زیرسازی، لایه آب بندی و نصب مجدد کاشی استخری به متراژ حدود ۷۰۰ مترمربع، ۳۵ مترمربع قیرگونی، ۴ مترمربع پوکه ریزی، تهیه و نصب  سرویس بهداشتی، اجرای حدود ۶۰۰ مترمربع رنگ پلاستیک سقف و ۸۰۰ مترمربع رنگ روغن دیوار به سرانجام رسید.

گفتنی است در تفاهم نامه ای که تیر ماه سال جاری مابین سازمان ورزش و سازمان عمرانی مناطق شهرداری منعقد گردید، مقرر شد، سازمان عمران نسبت به تعمیر و احیای تاسیسات و ابنیه ساختمانی مانند موتورخانه، جکوزی،. استخر و... مجموعه های ورزشی با ابلاغ  اولویت ها  از سوی سازمان ورزش و نیز بازسازی زمین های چمن مصنوعی اقدام کند.