به گزارش پایگاه خبری تحلیلی همراز، در اولین روزهای سال “حمایت از کالای ایرانی” کارکنان شرکت فولاد مبارکه همانند ماه های گذشته رکوردی جدید از تولید محصول در نواحی مختلف این گروه را به ثبت رساندند.

با به ثمر نشستن سرمایه گذاری های جدید و وارد مدار قرار گرفتن خط های تولید جدید در طرح توسعه گروه فولاد مبارکه، و همچنین با مجاهدتهای کارکنان تلاشگر این گروه، شاهد افزایش تولید و عرضه تولید محصول در این گروه و افزایش تولید تا حصول ظرفیت اسمی در خطوط جدید تولید هستیم.

شرکت فولاد مبارکه

افزایش تولید و فروش ورق در فولاد امیرکبیر کاشان، افزایش تولید کلاف گرم در سبا ، افزایش تولید ماهیانه آهن اسفنجی در فولاد سپید دشت، افزایش تولید و فروش تختال در فولاد هرمزگان، افزایش تولید گندله در سنگان و در ادامه این مسیر، شاهد رکورد تولید در واحد نورد گرم فنس فولاد مبارکه در ابتدای سالجاری و ایام تعطیلات نوروز بودیم.

کارکنان واحد نورد گرم شرکت فولاد مبارکه در نوروز ۹۷، مشعل این کارخانه را روشن نگاه داشته و با تولید ۲۰ هزار و ۱۰۴ تن نورد گرم، رکوردی جدید در کارنامه تولیدات این شرکت ثبت کردند. با کسب رکوردهای تولید در نواحی مختلف گروه فولاد مبارکه اصفهان؛ نوید تداوم سهم حدود ۵۰ درصدی تولید فولاد کشور در گروه فولاد مبارکه و مهم تر از آن تولید کالای با کیفیت ایرانی و محصول ارزش آفرین برای صنایع کشور را شاهد هستیم.