سیدحسن حسینی شاهرودی نماینده مردم شاهرود در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری در راستای تشکیل مجلس قوی اظهار داشت: بدون شک تشکیل مجلس قوی و کارآمد در گرو مشارکت گسترده و آرای بالای مردم در انتخابات است.

وی با بیان اینکه مردم باید کاندیداهایی را برای تصدی نمایندگی انتخاب کنند که دارای دانش و تخصص در حوزه قانونگذاری باشند، افزود: به عبارتی زمانی که نماینده‌ای دارای روحیه انقلابی، جهادی، شجاع و همچنین عدالت‌خواه باشد و بتواند از دانش خود در جهت رفع مشکلات کشور بهره ببرد، قطعا  شاهد شکل‌گیری مجلسی قوی و کارآمد خواهیم بود.

نماینده مردم شاهرود در مجلس با تاکید بر اینکه قوه مقننه وظیفه قانونگذاری، نظارت و همچنین ریل‌گذاری پیشرفت و توسعه کشور را بر عهده دارد، اضافه کرد: براین اساس وقتی کاندیداهای قوی و کارآمد وارد نهاد قانونگذاری شوند، اهداف عالی را برای آینده کشور در قالب قانون پیش‌بینی می‌کنند.

شاهرودی تصریح کرد: بدون شک مشکلات کشور با چشم دوختن به خارجی‌ها برطرف نمی‌شود بلکه وقتی قوانین کارآمد و صحیحی در مجلس تصویب شود، دولت‌ها نیز با اجرای آنها موظف خواهند بود تمامی کمبودها و مشکلات را برطرف کنند.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس در پایان بیان داشت: امیدواریم مردم با حضور حداکثری خود در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در روز (دوم اسفند) مشارکت کرده و با انتخاب آگاهانه و با بصیرت در تعیین سرنوشت خود مشارکت داشته باشند.

انتهای‌ پیام/