به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ سرهنگ "دوستعلی جلیلیان" در تشریح این خبر اظهار کرد: ساعت 20 شب گذشته دهم آذرماه  ماموران واحد گشت انتظامی کلانتری 130 نازی آباد در حال گشت زنی در حوالی میدان بهشت بودند که متوجه شدند دو مرد جوان تردد شهروندی را متوقف و در حال سرقت اموال وی هستند.

وی عنوان کرد: بلافاصله طرح مهار و دستگیری سارقان انجام و سارقان که متوجه حضور ماموران در نزدیکی خود شده بود، سوار بر خودروی سواری 405 که در همان نزدیکی به صورت روشن متوقف شده بود، شدند و به سرعت از محل گریختند.

سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری  تهران با اشاره به اینکه  متهمان توجهی به هشدارهای پلیسی نمی‌کردند، افزود: پس از مدتی تعقیب و گریز در نهایت خودروی سارقان با شلیک پلیس به لاستیک خودرو متوقف و هر دو سارق دستگیر شدند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در بازرسی از داخل خودرو تعدادی اموال سرقتی از قبیل تلفن همراه، ساعت مچی وجوه نقد و  غیره به ارزش یک میلیارد ریال کشف شد، گفت: هر دو متهم به کلانتری نازی آباد انتقال و در بازجویی‌های پلیسی به 70 فقره سرقت با همکاری یکدیگر و با استفاده از سلاح سرد و زورگیری معترف شدند.

سرهنگ جلیلیان تصریح کرد: کشف جزئیات پرونده و شناسایی مال باختگان در دستور کار ماموران این کلانتری قرار دارد.

انتهای پیام/