دوشنبه 3 ارديبهشت 1403, Monday 22 April 2024, مصادف با 13 شوال 1445
از پنجره همراز به نصف جهان نگاه کنید...
کد خبر: 23446
منتشر شده در یکشنبه, 23 بهمن 1401 15:27
تعداد دیدگاه: 0
جمعه؛

به دنبال اعطای مجوز یوفا و ای اف سی، فیفا نیز با ارسال نامه ای، دیدار دوستانه سپاهان و زنیت را مورد توجه خود قرار داد‌.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی همراز، در راستای پیمان خواهرخواندگی بین دو باشگاه سپاهان و زنیت سن پترزبورگ و در ادامه فعالیت های دوجانبه دو باشگاه در سال جاری، دیدار دوستانه تیم های فوتبال سپاهان و زنیت نیز با اخذ مجوز از مراجع ذیربط، در تقویم برنامه مسابقات دو باشگاه قرار گرفت.

با توجه به جنبه بین المللی این رویداد، در روزهای گذشته، اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) و کنفدراسیون فوتبال آسیا (ای اف سی) مجوز برگزاری این دیدار را صادر کرده بودند.

روز گذشته نیز فدراسیون بین المللی فوتبال(فیفا) با ارسال نامه ای، دیدار دوستانه سپاهان و زنیت را مورد توجه قرار داد و برای دو تیم آرزوی موفقیت نمود.

به این ترتیب و بر اساس هماهنگی های انجام شده، دیدار دوستانه تیم فولاد مبارکه سپاهان ایران و زنیت سن پترزبورگ روسیه در تاریخ جمعه 28 بهمن 1401 ساعت 15:30 به وقت ایران در ورزشگاه نقش جهان اصفهان برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است، جهت برگزاری هرچه بهتر این رویداد، باشگاه سپاهان از سه ماه قبل، ستادی را با حضور نمایندگان اداره کل ورزش و جوانان، استانداری اصفهان، دفتر وزارت امور خارجه در اصفهان و صداوسیمای مرکز اصفهان تشکیل داده بود./انتهای پیام

باشگاه فولاد مبارکه سپاهان

نوشتن دیدگاه