به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم، براساس زمان بندی فراخوان جذب اعضای هیات علمی شهریور ماه 99، مرحله اعلام نیاز دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی که از 15 شهریورماه 99 آغاز شده بود 16 مهرماه 99 به پایان رسید؛ بنابراین بررسی اعلام نیاز دستگاه‌ها و مراکز آموزش عالی و تخصیص ظرفیت توسط مرکز نظارت وزارت علوم از 19 مهر آغاز شده و تا 30 مهر 99 انجام شد.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)همچنین از امروز 3 آبان 99، تطبیق نیاز با تاییدیه مرکز نظارت در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی آغاز شد و تا 9 آبان ماه 99 ادامه خواهد داشت.

مهلت دانشگاه‌ها برای اعلام نیاز به جذب هیئت علمی امروز، 16 مهر پایان می‌یابدمرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم اعلام کرده بود، دانشگاه‌ها با توجه به محدودیت‌های مربوط به اختصاص ردیف استخدامی انتظار می‌رود برای اعلام نیاز در این فراخوان صرفاً به ثبت حداقل‌ها در تطابق با نقشه جامع علمی کشور و مجوز‌های مربوطه اکتفا کرده و از هرگونه ثبت نیاز تخمینی خودداری شود. امسال سهمیه‌های جذب اعضای هیات علمی در 2 فراخوان 945 نفر برای کل دانشگاه‌های دولتی تعیین شده است.

انتهای پیام/