چهارشنبه 12 مهر 1402, Wednesday 4 October 2023, مصادف با 19 ربیع‌الاول 1445
از پنجره همراز به نصف جهان نگاه کنید...
کد خبر: 24540
منتشر شده در شنبه, 18 شهریور 1402 11:35
تعداد دیدگاه: 0
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی اصفهان:

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی اصفهان با اشاره به بازگشایی دوباره سامانه «سفیرمهر» از فردا گفت: اطلاعات حدود ۱۹۰۰ مدرسه و ۶۵۰۰ راننده در سامانه سفیر مهر بارگذاری شده است و براساس مصوبات کارگروه ماده ۱۸ حداقل مبلغ پیش‌پرداخت یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و حداکثر دو میلیون تومان است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی همراز، ‌محمد پرورش ضمن اشاره به ایام بازگشایی مدارس اظهار کرد: سامانه «سفیر مهر» به نشانی ssm.esftaxirani.ir از ششم تا سیزدهم شهریورماه جهت ثبت درخواست متقاضیان سرویس مدارس معرفی شد.

وی افزود: پس از آن تا پانزدهم شهریورماه برای رفاه حال خانواده‌ها تمدید شد و در این عرصه خانواده‌های متقاضی به خوبی با این فرایند همراهی کردند و ۸۰ درصد متقاضیان وارد سامانه اینترنتی «سفیر مهر» شدند و درخواست خود را ثبت کردند.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اصفهان تصریح کرد: سامانه یادشده هم‌اکنون بسته شده است، اما با توجه به تقاضای خانواده‌ها، سامانه «سفیر مهر» از فردا بار دیگر بازگشایی می‌شود، بنابراین درخواست داریم همه خانواده‌هایی که تقاضای سرویس مدرسه برای دانش آموزان خود دارند، اطلاعات خود را در مهلت مقرر در سامانه ثبت کنند.

وی با بیان اینکه ملاک برای امسال درخواست‌هایی است که در سامانه ثبت شده باشد، گفت: در حال حاضر اطلاعات حدود ۱۹۰۰ مدرسه و ۶۵۰۰ راننده در سامانه سفیر مهر بارگذاری شده است و بر اساس مصوبات کارگروه ماده ۱۸ حداقل مبلغ پیش‌پرداخت یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و حداکثر دو میلیون تومان است.

پرورش ادامه داد: امکان سرویس‌دهی دانش آموزان توسط شرکت‌های حمل‌ونقل دانش‌آموزی در حال بررسی است و از طریق سامانه پیامکی به والدین اطلاع داده می‌شود، همچنین اگر والدین پیش از این در سامانه پیش‌پرداخت داشته و در سامانه خوداظهاری کرده باشند، توسط شرکت‌ها بررسی می‌شود، در غیر این صورت شماره حساب از طریق سامانه برای واریز وجه توسط والدین پیامک می‌شود.

وی افزود: افرادی که در سامانه «سفیر مهر» ثبت‌نام کرده‌اند، امکان ویرایش اطلاعات دارند که لازم است از قسمت ورود کاربر، نام کاربری و رمز ورود را وارد کنند؛ نام کاربری هر دانش‌آموز، کد ملی آن است و در صورت فراموشی رمز، امکان دریافت مجدد رمز وجود دارد.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اصفهان گفت: خانواده‌ها باید اطلاعات فردی و مدرسه‌ای را در قسمت پنل کاربری چک و تأیید نهایی کنند، پیامک انبوه برای همه خانواده‌ها جهت بررسی مجدد اطلاعات و تأیید نهایی ارسال شده است.

وی ادامه داد: همه افرادی که محل تحصیل (مدرسه) آن‌ها در محدوده شهر اصفهان است باید به این سامانه مراجعه کنند، حتی اگر محل سکونت آن‌ها خارج از شهر اصفهان باشد، ارزیابی شرکت‌های حمل‌ونقلی انجام و سهمیه مدارس به شرکت‌ها اختصاص داده شده است و شرکت‌های حمل‌ونقلی به عنوان مهم‌ترین رکن سرویس‌دهی، در حال بررسی اطلاعات هستند.

پرورش با اشاره به اینکه شرایط ثبت نام راننده سرویس مدارس در سامانه وجود دارد و همه رانندگان با مراجعه به این سامانه از آن اطلاع پیدا کنند و ثبت‌نام کنند، گفت: تمام تلاش همکاران ما در سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی اصفهان ارائه خدمات بهتر به شهروندان و در راستای هوشمندسازی حمل‌ونقل دانش‌آموزی است.

وی با تاکید بر اینکه والدین دانش‌آموزان به هیچ‌وجه نگران سرویس مدارس فرزندان خود نباشند، خاطرنشان کرد: تمام برنامه‌ریزی‌ها برای سرویس‌دهی کامل در مهرماه و معرفی راننده به خانواده‌ها انجام شده است./انتهای پیام

نوشتن دیدگاه