به گزارش پایگاه خبری تحلیلی همراز، رئیس فدراسیون فوتبال در خصوص اینکه کی‌روش باید از مردم ایران عذرخواهی می‌کرد اما چنین اتفاقی نیفتاد، گفت: چیزی از او خواندم که در واقع فکر کنم این اتفاق افتاد. خودش اعلام کرد که باید بهتر از آن می بودیم و یک عذرخواهی هم کرد. فدراسیون فوتبال به عنوان مسئول اصلی فوتبال کشور عذرخواه مردم هست.

تاج در خصوص ادامه همکاری با کارلوس کی‌روش نیز عنوان کرد: جلسه مفصلی با کی روش داشتم. دو طرف نظراتشان را به هم گفتند. در مورد کی روش در آینده صحبت جدی خواهد شد. کی روش یک بحث است. جایگزینی او هم بحث دیگری است. این هم مهم است که اگر برای تیم ملی مربی داخلی بخواهیم بگذاریم، چه کسی باشد، چرا که سال آینده جام ملت‌های آسیا را در پیش داریم.

وی در خصوص اسامی منتشرشده به عنوان جانشین کی‌روش، گفت: همه گزینه‌هایی که در این چند وقت اخیر گفته شده است، بسیار قابل احترام هستند. چه فرهاد مجیدی و چه برانکو هر دو برای ما عزیز هستند. کارنامه آنها در لیگ برتر فوتبال کشورمان مشخص است که هر دو صاحب موفقیت‌های خاصی هستند، اما فدراسیون فوتبال برای انتخاب سرمربی تیم ملی همه موارد را به عنوان یک پکیج نگاه می‌کند و تمام شرایط را می‌سنجد و متناسب با همه اتفاقاتی که پیش‌بینی می‌شود، تصمیم می‌گیرد./انتهای پیام