به گزارش پایگاه خبری تحلیلی همراز، نوزدهمین نمایشگاه بین المللی متالورژی ایران (IranMetafo 2022)، ۹ تا ۱۲ آذرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

این نمایشگاه با مشارکت بیش از ۴۰۰ شرکت داخلی و ۵۰ شرکت و نام تجاری خارجی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران پذیرای عموم بازدیدکنندگان و علاقمندان است.

گروه فولاد مبارکه یکی از مجموعه‌های شاخصی است که در این نمایشگاه حضور پررنگی داشته و به عنوان بزرگترین فولادساز کشور در نمایشگاه ایران متافو که مهم‌ترین رویداد صنعتی کشور است امسال با رویکردی جدید شرکت می‌کند.

حمایت گروه فولاد مبارکه از شرکت‌های دانش‌بنیان

فولاد مبارکه به عنوان یکی از مهم‌ترین حامیان شرکت‌های دانش‌بنیان در صنعت کشور است که در سال‌های گذشته، نقش مهمی در رشد و اعتلای زیست‌بوم فناوری و نوآوری کشور داشته است. به همین خاطر غرفه این شرکت در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی متالورژی ایران، با قالبی جذاب و به صورت مولتی‌مدیا، به ارائه دستاوردهای خود در زمینه تولید و طراحی قطعات، محصولات و تجهیزات، سرمایه‌گذاری‌ها و خدمات دانش‌بنیان از گذشته تاکنون پرداخته و برنامه‌های آینده خود را برای فعالیت در این عرصه مهم، درمعرض دید علاقمندان قرار می‌دهد.

شرکت‌های ایریسا، پشتیبانی و توسعه فناوری و نوآوری فولاد مبارکه، فنی مهندسی فولاد مبارکه، فولاد سنگان، فولاد متیل، ورق خودرو، کارگزاری باهنر، فولاد تاراز، فولاد امیرکبیر کاشان و فولاد هرمزگان در قالب غرفه گروه فولاد مبارکه در این نمایشگاه حضور دارند.

نوزدهمین نمایشگاه بین المللی متالورژی ایران از ساعت ۹ صبح تا ۳ بعداز ظهر، پذیرای عموم بازدیدکنندگان است.

گفتنی است این نمایشگاه با استقبال گسترده‌ی فعالان داخلی و بین‌المللی و اخذ تاییدیه اتحادیه جهانی نمایشگاه‌های بین‌المللیUFI)) ، در سال گذشته با حضور ۴۵۰ شرکت از ۲۲ کشور مختلف، در ۱۱.۱۸۵ مترمربع فضای نمایشگاهی برگزار شد./انتهای پیام