به گزارش پایگاه خبری تحلیلی همراز، مانوئل فرناندز ستاره سرشناس پرتغالی به سپاهان پیوست و یکی از شکارهای بزرگ مورایس در نقل و انتقالات شد.

فرناندز سابقه بازی برای تیم بزرگ بشیکتاش ترکیه دارد و همچنین برای کایسری اسپور بازی کرد. به همین خاطر سایت «besiktas.hellonews» ترکیه به این انتقال واکنش نشان داد.

این رسانه ترکیه ای نوشت: مانوئل فرناندز که در دوران حضورش در ترکیه با پیراهن های بشیکتاش و کایسری اسپور بازی کرده بود به تیم ایرانی سپاهان منتقل شد.

این بازیکن باتجربه فوتبال آخرین بار در آپولون اسمیرنیس توپ می زد. مانوئل فرناندز که در فصل 2021-2022 در 9 بازی رسمی با پیراهن های کایسری اسپور و آپولون به میدان رفت، در این دیدارها تنها یک پاس گل داد.

فرناندز که در 15 بازی در تیم ملی پرتغال 3 گل به ثمر رسانده، مانوئل در تیم ملی زیر 21 سال پرتغال 7 گل به ثمر رساند که در آن 30 بازی انجام داد و در تیم ملی زیر 19 سال پرتغال در 5 بازی 1 گل به ثمر رساند. او به همین تعداد گل در تیم ملی زیر 17 سال پرتغال به ثمر رساند و در آن 4 بازی انجام داد.

همچنین روزنامه Abola با بازتاب خبر حضور این بازیکن در اصفهان نوشت: مانوئل فرناندز به ژوزه مورایس در سپاهان پیوست. مانوئل فرناندز ملی پوش سابق و 36 ساله پرتغالی روز شنبه به عنوان بازیکن جدید سپاهان معرفی شد، یک باشگاه ایرانی که توسط ژوزه مورایس هدایت می شود.

این باشگاه طی بیانیه‌ای فاش کرد که قرارداد این هافبک با درخواست ژوزه مورایس سرمربی تیم امضا شده است. با پایان یافتن مذاکرات، مانوئل فرناندز قبلا تست های پزشکی معمول را انجام داده و قراردادی برای یک فصل امضا کرده و به دوره آماده سازی این تیم در ترکیه پیوست.

وب سایت maisfutebol پرتغال این تیتر را برای حضور فرناندز در تیم اصفهانی انتخاب کرد: رسمی: مانوئل فرناندز با پذیرش درخواست ژوزه مورایس سپاهان را تقویت می کند، ملی پوش پرتغالی برای یک فصل با باشگاه ایرانی قرارداد امضا کرد.

این بازیکن 36 ساله قراردادی با اعتبار یک فصل امضا کرده است و قبلا به اردوی تمرینی در نزدیکی استانبول پیوسته است.

مانوئل فرناندز که حضور در فوتبال را از تیم بنفیکا آغاز کرده است، پس از حضور در چندین باشگاه مانند والنسیا، اورتون، بشیکتاش و لوکوموتیو مسکو، اکنون راهی تیم سوم فصل گذشته رقابت های لیگ برتر ایران شده است. فصل گذشته او برای تیم یونانی آپولون اسمیرنیس بازی می کرد.

وب سایت 90Min نیز در این باره نوشت: مانوئل فرناندز که در دوران فوتبالش با پیراهن تیم های بشیکتاش و کایسری اسپور در ترکیه عرق ریخته بود، به تیم ایرانی سپاهان منتقل شد. این فوتبالیست باتجربه آخرین بار در آپولون اسمیرنیس بازی کرده بود./باشگاه سپاهان

انتهای پیام