به گزارش پایگاه خبری تحلیلی همراز، سیدحمید سجادی وزیر ورزش و جوانان در جریان سفر خود به بندر خمیر در خصوص موضوع حذف تیم‌های استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: در حال حاضر اعتراض خود را به دادگاه رسیدگی CAS داده‌ایم. امروز هم نامه‌ای از فدراسیون فوتبال برای ارسال به AfC جهت رسیدگی به مشکل سرخابی‌ها و تیم گل‌گهر در حال تهیه و تنظیم است.

وی یادآور شد: با توجه به اقداماتی که انجام شده اگر این رای به هر دلیلی اجرایی شود، رسالت و ارزش این دو تیم از بین نخواهد رفت و با وجود هیئت مدیره و مدیرانی قوی که سرخابی‌ها دارند بازهم شاهد موفقیت استقلال و پرسپولیس در آسیا خواهیم بود.

سجادی افزود: امیدوارم از این فرصت بتوانیم استفاده کنیم و رای صادر شده را برگردانیم و شاهد حضور دو تیم مردمی کشورمان در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا باشیم. اگر این رای تغییر نکرد این دو تیم بایستی با شور و نشاط بیشتر و منسجم‌تر و هدفمندتر فعالیت کنند.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه هنوز مهلت قانونی سپری نشده است، فعلاً این فرصت وجود دارد که بتوانیم برای این باشگاه‌ها کاری انجام دهیم و شرایط مورد پیش‌بینی و برنامه ریزی است.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به فراز و فرودهای دنیای ورزش گفت: حوزه معاونت فرهنگی وزارت ورزش و جوانان برنامه‌های مفصلی برای جشن صعود تیم ملی در صورت برد مقابل تیم ملی عراق دارد و باید خودمان را برای یک جشن ملی آماده کنیم./ مهر

انتهای پیام