به گزارش همراز از روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق اصفهان، مدیر دفتر مهندسی این شرکت، در تشریح موضوع گفت: واحد شماره چهار بخاری این نیروگاه به ظرفیت تولید نامی 320 مگاوات که به منظور انجام تعمیرات دوره ای از مدار تولید خارج شده بود، پس از پایان فعالیت های تعمیراتی، به شبکه سراسری بازگشت.
حسن فرزام مهر افزود: در این دوره از تعمیرات علاوه بر فعالیتهای برنامه CPM ، فعالیتهای مهمی از قبیل شستشوي پکينگ سل هاي انتهايي برج خنک کن، جايگزيني شافت فيبر کربن به جاي ميل گاردان تعدادی از فن هاي کولينگ تاور، رفع عیب از صداي غيرعادي CWP1، رفع ليک بخار از فلنج لوله هاي بخار ورودي به توربين IP سمت راست و تمیز نمودن داخل لوله های کلیه مبدلهای حرارتی شامل کندانسور، کولرهای هیدروژن ژنراتور ، کولرهای آب استاتور ، کولرهای سیل ، کولرهای کلوز سیکل و کولرهای روغن، اورهال BCP3 و BCP2 و ... انجام گرفت.
مهندس فرزام مهر در ادامه بیان داشت: همچنین در این برنامه تعمیراتی، حذف هيتر 5B و نصب لوله به جاي آن مطابق برنامه انجام شد.
گفتنی است تمامی فعالیت های این دوره از تعمیرات واحد شماره چهار بخاری ازسوی متخصصان مکانیک، الکتریک و ابزاردقیق این نیروگاه انجام شده است.

انتهای پیام