به گزارش پایگاه خبری تحلیلی همراز، یحیی گل محمدی در نشست خبری پس از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان در هفته ششم لیگ برتر فوتبال گفت: بازی خوبی انجام دادیم و مسابقه برای دو تیم بسیار نزدیک بود. یک گل هم زدیم که سالم بود اما داور آن را نگرفت. به هر حال به هواداران تبریک می گویم که امروز در ورزشگاه بودند و به بازیکنانم بابت تمام زحماتی که کشیدند خسته نباشید می گویم.

وی درباره حضور هواداران در ورزشگاه آزادی افزود: امروز روز بزرگی به خاطر حضور هواداران بود. این برد را به تمام آنها تقدیم می کنیم.

گل محمدی ادامه داد: نبض بازی کاملا در اختیار ما بود. موقعیت های خوبی هم داشتیم. گلی هم که زدیم کاملا سالم بود.

وی درباره داوری این مسابقه و صحنه های مشکوک تاکید کرد: شاید صحنه سختی برای داوری باشد اما همین صحنه هاست که داوران می توانند از آن به خوبی برای بزرگ شدن استفاده کنند. موقعیت برای زدن گل بیشتر هم داشتیم. با توجه به وضعیت خودمان و جدول نیاز به سه امتیاز داشتیم که خدا را شکر به دست آوردیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره صحبت های حمید سجادی وزیر ورزش درباره نتایج فنی پرسپولیس و عدم دخالت موضوعات مدیریتی افزود: ما از آقای وزیر به عنوان شخص محترم و کسی که در ورزش بودند هیچ انتقادی نکردیم. ایشان بالاخره سکان ورزش کشور را در اختیار دارد و می دانیم مسئولیت سنگینی بر عهده اش است.

گل محمدی یادآور شد: در کنفرانس خبری قبل از بازی احترام کامل گذاشتم. بالاخره این تیم ۴۰ تا ۵۰ میلیون هوادار دارد که می خواهند تکلیف مشخص شود. وقتی پنجمین قهرمانی متوالی لیگ را گرفتیم نمی گوییم کادر فنی این کار را کرده است، بلکه تمام ارکان باشگاه از مدیریت تا هواداران کمک کردند. نمی توانیم موفقیت یا عدم موفقیت را به شخص خاصی ربط دهیم. در هر صورت اگر وزیر ورزش از حرف های من ناراحت شده است، من غیر منطقی حرف نزدم!/ مهر

انتهای پیام