به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم به نقل از دبیرخانه شورای هماهنگی اطلاعات، روز دوشنبه 29 شهریور 1400 نخستین جلسه شورای هماهنگی اطلاعات به ریاست حجت الاسلام والمسلمین خطیب وزیر اطلاعات و اعضای محترم جامعه اطلاعاتی کشور، با موضوع تبادل اخبار و گرارش‌های دستگاه‌های اطلاعاتی و بررسی آخرین وضعیت تحولات منطقه برگزار شد.

اعضای جلسه ضمن تبریک انتصاب حجت الاسلام والمسلمین خطیب و آرزوی توفیق روزافزون برای ایشان، آمادگی خود را برای همکاری با جامعه اطلاعاتی در راستای اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی اعلام و به تبادل اخبار و اطلاعات مرتبط پرداختند.

حجت الاسلام والمسلمین خطیب رئیس شورای هماهنگی اطلاعات ضمن تبریک هفته دفاع مقدس و گرامی‌داشت نام و یاد شهدای جنگ تحمیلی و شهدای عرصه امنیت، از اعضای شوراء تشکر و دیدگاه‌ها و سیاست‌های مدنظر خود را در خصوص فعالیت‌های دوره جدید این شوراء و افزایش سطح همکاری‌ها بیان نمود.

ایشان با اشاره به جایگاه رفیع جامعه اطلاعاتی کشور و ضرورت توسعه همکاری‌ها گفت: نقش شورای هماهنگی اطلاعات در هم‌افزایی و همکاری اعضاء، مهم و تاثیرگذار است و تحقق این مهم مستلزم برنامه‌ریزی دقیق‌تر می‌باشد.

انتهای پیام/