به گزارش پایگاه خبری تحلیلی همراز، چهارمین جلسه کمیته مدیریت بحران و خدمات زیربنایی سفر نوروز ۱۴۰۲ به ریاست منصور شیشه فروش مدیرکل مدیریت بحران استان و با حضور نمایندگان دستگاه‌های خدمات رسان و امور زیربنایی (برق، آب، گاز و ...) و دیگر اعضا به میزبانی اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان برگزار شد.

این جلسه با هدف آمادگی و ارتقاء خدمات سفر در نوروز با پنج دستورکار تشکیل و با همفکری اعضا راهکارهایی در جهت پیشگیری از خسارت‌های جانی و مالی مسافران نوروزی به تصویب رسید.

در طی این نشست ادارات راهداری و حمل و نقل جاده ای، هواشناسی، ارتباطات و فناوری و منابع طبیعی گزارشاتی را در خصوص اقدامات بعمل آمده در جهت رفع آبگرفتگی محورها، برگزاری کارگروه طوفان و بلایای جوی، اختلال تلفن‌های امدادی، نقاط کور مخابراتی، بهینه سازی آنتن دهی و واگذاری اراضی جهت احداث دکل‌های مخابراتی ارائه کردند.

مطابق با مصوبات این نشست مقرر شد در ایمن سازی و آشکارسازی مقاطع پرحادثه، مرمت و تعمیر روشنایی مقاطع ورودی شهرها و کمربندی‌ها و مقاطع مه گیر، مرمت و بهسازی روکش آسفالت و رفع مشکل آبگرفتگی اصفهان -بهارستان تسریع شود.

گفتنی است: در این جلسه بر هماهنگی میان دستگاهها به عنوان عنصر حائز اهمیت در مدیریت بحران جهت پیشگیری از اثرات حادثه ها تاکید شد./انتهای پیام