به گزارش پایگاه خبری تحلیلی همراز، سید مجید پوراحمدی روز دوشنبه سوم مرداد در گفت و گوی تلفنی با جلال مقامی، دوبلور و گوینده با سابقه کشور، جویای احوال این هنرمند نامدارشد.
مدیرعامل صندوق اعتباری هنر در این تماس تلفنی با ابلاغ سلام محمدمهدی اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار داشت: هنرمندانی چون شما از سرمایه های ماندگار کشور هستند که طی سال ها فعالیت در عرصه فرهنگ و هنر و با زحمات بسیار خاطرات ماندگار برای چندین نسل رقم زدید. بدون تردید تکریم اساتید پیشکسوت یکی از مهمترین رویکردهای مجموعه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.
وی درادامه افزود: ما نیز در صندوق اعتباری هنر با راه اندازی واحد نامداران هنر بطور ویژه پیگیر وضعیت سلامت و معیشت بزرگان عرصه فرهنگ و هنر هستیم و خوشبختانه اتفاقات خوبی در این مسیر در حال انجام است. هرچند می ‌دانیم در مقابل شأن و جایگاه شما عزیزان این اقدامات حداقلی است.
مقامی با قدردانی از تماس مدیرعامل صندوق اعتباری هنر، از وضعیت سلامت و روند درمان خود گفت.
شایان ذکر است؛ استاد جلال مقامی از اعضای نامدار صندوق اعتباری هنر هستند که تحت پوشش طرح تکریم، بیمه تکمیلی درمان و سایر طرح های صندوق هستند. همچنین مقرر شد؛ موضوعات مرتبط با درمان این هنرمند نامدار بطور ویژه از سوی صندوق پیگیری شود./صندوق اعتباری هنر

انتهای پیام