به گزارش پایگاه خبرهمراز نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، سید مصطفی علوی، میزان گاز مصرفی در سه ماهه پاییز سال گذشته را بیش از 4میلیارد و 803میلیون متر مکعب عنوان کرد و گفت: این افزایش یک درصدی در مصرف گاز در مدت مشابه امسال با توجه به برودت هوا و حمایت از صنایع در جهت تولیدات داخلی می باشد.
وی، با بیان اینکه حجم گاز مصرفی در بخش صنعت در پاییز سال گذشته بالغ بر4میلیارد و 107 میلیون و 611هزار متر مکعب بوده تصریح کرد: در پاییز امسال مصرف گاز در بخش صنعت به میزان 4میلیارد و 260 میلیون و 290 هزار متر مکعب رسیده است.
مهندس علوی، گفت: این شرکت علاوه بر توسعه چرخه تولید در راستای مسئولیت های اجتماعی خود در جهت کاهش آلاینده های محیط زیست اهتمام ویژه ای برگازرسانی به واحدهای صنعتی استان ورزیده به گونه ی که در حال حاضر بیش از ۶ هزار و ۸۰۰ واحد صنعتی را از این نعمت خدادادی بهره مند ساخته است.
مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، میزان مصرف گاز در بخش خانگی را، در پاییز امسال 524 میلیون و 271هزارمتر مکعب برشمرد و افزود: این میزان در مدت مشابه سال گذشته616میلیون و719 متر مکعب بوده است.
وی، همچنین،مصرف گاز در بخش عمومی را در پاییز سال گذشته 79میلیون و 380هزار متر مکعب برشمرد و افزود: این میزان در پاییز امسال به 69میلیون و 319هزار متر مکعب کاهش یافته است.
وی در ادامه گفت: به علت مصرف بالای گاز و ضرورت توجه بیشتر به نکات ایمنی و همچنین پاسخگویی به نیاز مشترکین محترم گاز، این شرکت با تلفن امداد 194 بصورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات می باشد،مرکز پیام این شرکت با توسعه ساختمان و امکانات تلفنی ، زیر ساخت لازم را برای پاسخگویی مناسب و کنترل و امداد حوادث فراهم کرده است.
گفتنی است، این شرکت در حال حاضر سالانه حدود21میلیارد متر مکعب گاز طبیعی توزیع می کند و که بعد از استان تهران رتبه دوم کشوری را به خود اختصاص داده است.