شنبه 26 آبان 1397, Saturday 17 November 2018, مصادف با 8 ربیع‌الاول 1440
  • از پنجره همراز به نصف جهان نگاه کنید...

  • 1
کارنامه یک سال دخالت مستقیم دولت در قیمت‌گذاری فولاد و به بهانه افزایش رفاه مصرف کنندگان نشان می‌دهد که این سیاست به فشار شدید به تولیدکننده و از دست رفتن بازارهای صادراتی فولاد ایران در شرایط تحریم شده است.
مدیرعامل فولاد مبارکه در جلسۀ کمیتۀ مدیریت شرکت، پس از استماع گزارش مدیران نواحی و بخش های مختلف شرکت تصریح کرد: در بازدید از خطوط تولید و ملاقات حضوری با همکاران نواحی، تعلق خاطر و تعهدسازمانی نزد تک تک آنها به خوبی مشهود بود. اینکه کارکنان شرکت به کار خود و حل مسائل شرکت علاقه و تعصب دارند بسیار ارزشمند است؛ بنابرایــــن باید با ارتقــــــای سطـــــح رضایتمندی نیروی انسانی شرایطی فراهم کنیم تا...
برای اولین بار در کشور و پس از ارزیابی ارزیابان بنیاد مدیریت کیفیت اروپا EFQM، شرکت فولاد مبارکه اصفهان با کسب امتیاز بالاتر از ۶۰۰ برندۀ سطح زرین GOLD این جایزه جهانی شد.
مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان درباره سرپرست جدید وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: رضا رحمانی از دل وزارت صمت آمده و بر نقاط ضعف و قوت اشراف کامل دارد.
مدیرعامل فولاد مبارکه گفت: به دنبال خودکفایی 100 درصدی فولاد مبارکه بوده و امروز بیش از هر زمان دیگری نیازمند توجه سازندگان قطعات، تولیدکنندگان مواد اولیه و شرکت‌های دانش‌بنیان به صنعت فولاد هستیم.
معاون بازاریابی و فروش ذوب‌آهن اصفهان گفت: آن‌چه که تقاضای کاذب را دامن زده، حاصل فعالیت واسطه‌هایی است که ضرر همزمان تولیدکننده و مصرف‌کننده نهایی را رقم می‌زنند.
معاون فروش و بازاریابی فولادمبارکه گفت: شرکت فولاد مبارکه در شرایط تحریم، قوی‌تر از همیشه شرکت ایران‌خودرو را حمایت خواهد کرد و این آمادگی را دارد که حداقل 400 هزار تن ورق به این شرکت خودروسازی تحویل دهد.
دهمین نمایشگاه بین‌المللی متالورژی، فولاد، ریخته‌گری، ماشین‌آلات و صنایع وابسته با حضور بزرگان صنعت فولاد کشور در اصفهان برپا می‌شود.
دستورالعمل جدید وزارت صنعت، معدن و تجارت در خصوص عرضه محصولات فولادی در بورس کالا، چند هفته‌ای است مورد اعتراض تولیدکنندگان فولاد و کارشناسان فولادی کشور قرار گرفته است.
مجمع عمومی عادی سالیانه فولاد مبارکه با تقسیم سود 25 تومانی به ازای هر سهم برگزار شد.
مدیرعامل فولادمبارکه گفت: اگرچه ممکن است برخی اقلام بومی‌سازی شده در مراحل اولیه از کیفیت لازم برخوردار نباشند، اما باید به سازندگان راهکار و امید داد تا در ادامه از وارد شدن هرگونه خسارت احتمالی به صنعت فولاد کشور پیشگیری کنیم.
مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه از به کارگیری تمام توان مدیران این مجموعه برای شکست تحریم ها در این بخش و رفع نیاز داخلی کشور خبرداد و گفت: شرکت فولاد مبارکه بزرگترین واحد فولادسازی کشور و بزرگترین کارخانه فولاد با سهم ۲۲ درصدی در خاورمیانه است.
معاون اول رئیس‌جمهور گفت: مدیران فولاد در شرایط مختلف، شایستگی‌هایی از خود نشان داده‌اند و این شایستگی در شرایط فعلی این است که تولید و صادرات فولاد را در سال جاری افزایش دهند.
دقایقی پیش با حضور معاون اول رییس جمهور طرح توسعه فولادسازی و نورد پیوسته سبا افتتاح شد.
معاون اول رئیس‌جمهور، صبح سه‌شنبه به استان اصفهان سفر خواهد کرد و ضمن افتتاح چند طرح و پروژه مهم صنعتی و زیربنایی، در جلسه شورای اداری استان اصفهان نیز شرکت خواهد کرد.
مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه درخصوص شرایط فعلی اقتصاد کشور و لزوم پیاده سازی اقتصاد مقاومتی اظهار کرد: صنعت فولاد یکی از صنایع پیشران در اقتصاد کشور است و شاهد آن هستیم که اقتصاد مقاومتی در این صنعت پیاده سازی شده است. بهرام سبحانی در ادامه افزود: کاهش اتکا به خارج مصداق اصلی پیاده‌سازی اقتصاد مقاومتی در صنعت فولاد است و بر این اساس، مهندسی معکوس و تأمین نهاده‌های اصلی تولید ازجمله قطعات یدکی،...
مدیر اجرای پروژه‌های انرژی و سیالات شرکت فولاد مبارکه گفت: پروژه نیروگاه فولاد سبا به پیشرفت 95 درصدی رسید.
کارکنان فولاد مبارکه برای نخستین بار موفق به تولید تختال با ضخامت 250 میلی‌متر با گرید (API 5L60 (MS شدند.
در حالی‌که تنش‌های تجاری آمریکا و اروپا افزایش یافته بیم آن می‌رود که مازاد عرضه فولاد جهانی، بازار فولاد ایران را تسخیر کند و از این رو وقت جبران اشتباهات دولت فرا رسیده است.
مدیرعامل فولاد مبارکه گفت: در خصوص طرح جمع‌آوری و تصفیه فاضلاب شهرستان‌های لنجان و مبارکه تا کنون 350 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری صورت گرفته و این پروژه در مراحل پایانی خود قرار دارد.
حمایت از کالای ایرانی

تازه های سایت