چهارشنبه 9 فروردين 1402, Wednesday 29 March 2023, مصادف با 7 رمضان 1444
  • از پنجره همراز به نصف جهان نگاه کنید...

  • 1
مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه گفت: در سال گذشته رکوردهای تولید متعددی در فولاد مبارکه به ثبت رسید، اقدامات ارزشمندی در حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان صورت پذیرفت و گام‌های بلندی در حوزه اشتغال‌آفرینی توسط فولاد مبارکه برداشته شد.
نماینده مردم مبارکه گفت: باید از سیستم مدیریت و کلیه عوامل فعال در این صنعت عظیم تشکر کرد که با برنامه‌ریزی و همتی که به خرج دادند چند روز مانده به پایان سال این رکورد را رقم زدند.
مدیرعامل فولاد مبارکه گفت: رکوردهای تولید فولاد مبارکه باعث رشد اقتصادی، نشاط و امیدآفرینی در بین مردم جامعه می‌شود و به صنعت کشور پیام «ما می‌توانیم» را مخابره می‌کند.
دبیر انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران گفت: بالندگی فولاد مبارکه در این است که این شرکت با کیفیت‌ترین فولاد ایران را تولید می‌کند و اینکه گروه فولاد مبارکه با وجود اینکه ۱۰ روز تا پایان سال فاصله داشتیم موفق شد بیش از ۱۰میلیون تن فولاد خام را تولید کند یک افتخار ملی است و باید در بین مردم تبیین شود چرا که اگر این شرکت نبود باید چیزی حدود ۱۵درصد از درآمد نفتی کشور را برای واردات همین ۱۰ میلیون تن...
جلسه کارگروه اجتماعی و فرهنگی استان اصفهان با موضوع بررسی و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در محل شرکت فولاد مبارکه برگزار شد.
با تلاش کارکنان گروه فولاد مبارکه، میزان تولید فولاد خام در این گروه بزرگ صنعتی از ۱۰ میلیون تن عبور کرد.
شرکت فولاد مبارکه ۱۲ روز مانده به پایان سال با عبور از رکورد سالانه سال ۹۹ به میزان ۷ میلیون و ۳ هزار تن تختال، توانست رکورد جدیدی را به ثبت برساند.
معاون علمی ، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری روز گذشته در همایش هم افزایی و همکاری بین این معاونت و شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی شستا گفت : عمده ارزش شرکت های بزرگ دنیا در عصر حاضر شامل دارایی های نامشهود است که عوامل اصلی آن برند ، تکنولوژی و دانش فنی هستند .
امروز شاهد این امر هستیم که بزرگ‌ترین، مؤثرترین و پیشروترین شرکت در صنعت فولاد کشور، خودش پیش‌قدم و موتور محرک جریان نوآوری است و بنده بسیار خوشحالم که این صنعت عظیم با یک نگاه واقع‌نگرانه و عملیاتی وارد عرصه نوآوری شده است.
مدیرعامل گروه فولاد مبارکه به همراه سرپرست معاونت فروش و بازاریابی و مدیر فروش داخلی این شرکت از شرکت آهن و فولاد صنیع‌کاوه تهران بازدید کرد.
مدیر پروژه احداث پست برق ۶۳ کیلوولت ذوب آهن اصفهان گفت: پیشرفت پروژه احداث پست برق ۶۳ کیلوولت ذوب آهن اصفهان تا پایان بهمن ماه حدود ۸۹ درصد بوده است.
معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان رئیس جمهور گفت: فولاد مبارکه با یک نگاه واقع‌نگرانه وارد عرصه نوآوری شده است که در این زمینه همکاری‌های خوبی با دانشگاه‌ها در حال پیگیری است.
معاون تکنولوژی فولاد مبارکه گفت: شرکت فولاد مبارکه با بررسی شرایط پیش رو از جمله رقابت فضای کسب‌وکار در آینده و تغییر نیازمندی مشتریان و محدودیت‌های بیشتر در تأمین نیازمندی‌ها و افزایش حساسیت‌های زیست‌محیطی و اجتماعی، حفظ پیشتازی خود را در گرو بهره‌گیری از «نوآوری» به عنوان کلید ورود به آینده می‌داند و استراتژی رشد در فولاد مبارکه در افق 1410 را بر دو پایه اساسی، «فولاد مبارکه نوآور» و «فولاد...
مدیرعامل شرکت بورس اوراق بهادار گفت: شرکت فولاد مبارکه از حاکمیت شرکتی خیلی خوبی برخوردار است، از این رو سیاست‌گذاری‌ها باید به‌گونه‌ای اتخاذ شود که روند پایدار درآمد و سودآوری این شرکت را برای توسعه آتی حفظ نماید.
انرژی این روزها ارزش دوصد چندانی در جهان پیدا کرده و با توجه به تغییرات اقلیمی، به ویژه در ایران این ارزش بیش از هر زمانی خود را هویدا ساخته است، از این رو استفاده درست از منابع انرژی می تواند یکی از راه های موثر صرفه جویی باشد که تجزیه و تحلیل آماری در این راستا به عنوان یکی از ابزارهای شناختی در مسیر مصرف صحیح انرژی تلقی می شود.
پس از تولید موفقیت آمیز تختال فولادی API X60MS مناسب در محیط‌ ترش، بلندهمتان ناحیه نورد گرم فولاد مبارکه در گام موفقیت‌آمیز دیگری برای نخستین بار موفق به طراحی و تولید کلاف فولادی گرید API X52MS شدند.
در حالی که فولاد سازهای کشور از کارنامه نسبتا خوبی در منطقه برخوردار هستند، به نظر می رسد بزرگترین کارخانه فولاد آلیاژی ایران دچار اما و اگر هایی شده که با تغییر چهارمدیرعامل در مدت زمان حدود یکسال، می توان این مسئله را به خوبی درک و لمس کرد.
به منظور امکان دسترســی به بازار کشــورهای عضو اتحادیه اروپا و صدور محصــولات ذوب آهن اصفهان به این کشورها برای نهمین سال متوالی و با انجام ممیزی، گواهینامه CE Marking تمدید شد.
به مناسبت دهه مبارک فجر مرکز نوآوری شرکت فولاد مبارکه در دانشگاه صنعتی اصفهان با هدف استفاده حداکثری از توان علمی دانشگاه‌ها در اولویت های شناسایی‌شدۀ صنعت فولاد، با حضور مدیرعامل فولاد مبارکه، رئیس دانشگاه صنعتی اصفهان و مدیرعامل شرکت پشتیبانی و توسعه فناوری و نوآوری فولاد مبارکه افتتاح شد.
مدیر عامل ذوب آهن اصفهان از کارگاه ها و بخش های مختلف مدیریت بخش کوره بلند بازدید کرد. وی در جلسه ای با حضور معاون بهره برداری ، مدیر و سرپرستان این بخش، راهکارهای افزایش تولید و بهره وری را مورد بحث و بررسی قرار داده و به تشریح اهداف و برنامه های بخش کوره بلند پرداخت.

شعار 1402

تازه های سایت