يكشنبه 17 فروردين 1399, Sunday 5 April 2020, مصادف با 11 شعبان 1441
  • از پنجره همراز به نصف جهان نگاه کنید...

  • 1
مدیر عامل شرکت ذوب آهن اصفهان با حضور در جمع کارکنان این شرکت، سال جهش تو.لید را سال فعال شدن تمام ظرفیت های این شرکت بیان کرد.
رییس هیات عامل ایمیدرو ضمن تاکید براینکه شعار امسال، مسئولیت‌پذیری این سازمان توسعه‌ای را دوچندان خواهد کرد، گفت: در راستای رشد تولید، سال گذشته ۱۴۶ معدن کوچک و متوسط مقیاس در نقاط مختلف کشور احیا شد و پیش‌بینی می شود در سال جدید تعداد بیشتری از اینگونه معادن، راه اندازی شوند.
کسب جایزه ی جهانی MIKE توسط گروه فولاد مبارکه در شرایطی اتفاق افتاد که فولادیها در دوره ی تحریمهای جدید ایالات متحده در لیست دوم قرار داشتند و شدیدترین چالشها را در این زمینه در سال 98 تجربه کردند. تحریمهایی که گاهاً تولید را با خطر مواجه می کرد و شاید رفع نیاز بازارهای داخلی را با مشکل می توانست روبرو کند اما به همت فولادیها این اتفاق نیفتاد و به هرصورت ممکن فولاد مبارکه از این خوان عبور کرد و...
شرکت فولاد مبارکه اصفهان در خصوص تامین مالی مورد نیاز وزارت بهداشت برای مقابله با کرونا، علاوه بر تخصیص 60 میلیارد ریال به دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، در تامین مالی از طریق گواهی نیکوکاری در فرابورس مبالغی را در نظر گرفت.
شرکت فولاد مبارکه اصفهان پس از چهار مرحلۀ ارزیابی توسط کمیتۀ بین‌المللی داوران از کشورهای سوئد، آلمان، انگلستان و رومانی به عنوان یکی از برترین سازمان‌های دانشی نوآور در سال 2019 موفق به کسب جایزه جهانی MIKE شد.
مدیر عامل ذوب‌آهن اصفهان گفت: مدیریت و کارکنان ذوب‌آهن اصفهان، با بهره‌گیری از فرهنگ کار و تلاش در این شرکت، نسبت به رعایت موارد بهداشتی و ایمنی نهایت دقت را دارند و خط تولید این شرکت با قدرت به کار خود ادامه می‌دهد.
با همت تلاشگران ذوب آهن اصفهان تا پایان 13 اسفند ماه با تولید 2 میلیون و 412 هزار و 683 تن چدن مذاب ، تولید این شرکت از مرز تولید سال گذشته که 2 میلیون و 410 هزار تن بود عبور کرد .
در شانزدهمين همايش و دهمين جشنواره ملي نظام پيشنهادها كه در تالار اميني دانشگاه تهران برگزار شد، شركت پالايش نفت اصفهان در بخش هاي " پيشنهاد برتر"و "پیشنهاددهنده برتر" موفق به كسب مقام نخست گرديد.
الکتروموتور پینچ‌رول‌های کلاف پیچ نورد گرم که عمدتا وارداتی و از رده خارج بودند، با همکاری واحدهای دفتر فنی ناحیۀ نورد گرم، بومی‌سازی قطعات و تجهیزات، خرید قطعات یدکی الکتریکی، تعمیرگاه مرکزی و شرکت رشد صنعت نیرو بومی‌سازی شد.
با تلاش و همت کارشناسان فولاد مبارکه برای اولین بار در کشور عملیات طراحی و تولید ورق‌های عملیات حرارتی‌پذیر (CK45) با موفقیت انجام شد.
وزیر راه و شهرسازی از امضای قرارداد ذوب‌آهن با قرارگاه خاتم‌الانبیاء برای تولید و استفاده از ریل ملی در پروژه راه‌آهن چابهار ـ زاهدان خبر داد.
رئیس هیئت مدیره انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت گفت: به دلیل کاهش تقاضا ۵۰ درصد ظرفیت ساخت تجهیزات صنعت نفت خالی است.
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، صبح امروز در پی محدودیت شدید سوخت در بخش نیروگاهی کشور و ادامه مصرف بی‌رویه گاز در بخش خانگی و تجاری، شبکه برق از حیث میزان تولید برق با شرایط ناپایداری مواجه شد که به منظور پایدار شدن وضعیت شبکه، اعمال خاموشی‌های اضطراری از سوی مجموعه وزارت نیرو آغاز شد. از این رو از صبح امروز شاهد بروز قطعی‌های متعدد و پراکنده که بعضاً بین یک تا 4 ساعت در نقاط مختلف...
نشست خبری مهندس عظیمیان، مدیرعامل فولادمبارکه، روز چهارشنبه 23 بهمن ماه با حضور 56 رسانه استانی و کشوری در محل برگزاری همایش های کمیتۀ مدیریت شرکت فولاد مبارکه برگزار شد.
مدیر عامل فولاد مبارکه گفت: تولید تختال ویژه ورق‌های موردنیاز انتقال نفت و گازترش رخداد مهمی در تاریخ تولید محصول‌های جدید این شرکت است، چراکه دستیابی به این موفقیت بزرگ، کشور را از واردات بی‌نیاز می‌کند.
ذوب آهن اصفهان به عنوان مادر صنعت فولاد کشور ، در شرایط تحریم نیز پیشتازی خود را در بومی سازی حفظ کرده است. یکی از بخش های ذوب آهن که با همت تلاشگران خود در این راستا کارنامه درخشانی دارد ، بخش فولاد سازی است.
احداث خط نورد گرم 2 فولاد مبارکه می‌تواند نیاز فولادی کشور در حوزه‌های مختلفی اعم از نفت و گاز، خودرو، لوازم خانگی و... را رفع کند.
مدیر عامل ذوب آهن اصفهان در دیدار با ریاست و اعضای هیات رییسه واحد لنجان با تاکید بر ارتباط و تعامل دانشگاه و صنعت تصریح کرد: ارتباط صنعت و دانشگاه در راستای حل مشکلات با ايجاد پيوندي نزديك و مستمر بين مراكز علمي و صنعتي باید به شکل عملی و دوسویه برقرار شود.
با هدف رويكرد در جهت خودكفايي، دستگاه تصفيه روغن صنعتي ساخت شركت ALFA-LAVAL با همكاري گروههاي تخصصي تعميرات ماشينري- برق و ابزار دقيق در شركت پالايش نفت اصفهان به روز رساني شد و مورد بهره برداري قرار گرفت.
مدیر عامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان گفت: شرکت فولاد مبارکه اصفهان که از طرف آمریکا، یک شرکت تروریستی نام گرفته، اما تسلیم تحریم‌ها نشد و طی 9 ماه گذشته موفق به صدور بیش از یک میلیون و ١٠٠ هزار تن ماده شده که نسبت به گذشته افزایش ٢٠ درصدی صادرات را داشته‌ است.

شعار سال 99

تازه های سایت