چهارشنبه 26 تير 1398, Wednesday 17 July 2019, مصادف با 14 ذی‌القعده 1440
  • از پنجره همراز به نصف جهان نگاه کنید...

  • 1
سید محمد مهدی طباطبایی مهریزی رئیس منطقه 6 بازرسی کل کشور و بازرس کل استان اصفهان و هیات همراه ضمن حضور در ذوب آهن اصفهان و بازدید از خط تولید و پروژه های در دست اجرا ، با مهندس منصور یزدی زاده مدیرعامل و تنی چند از دیگر مسئولین این شرکت دیدار و گفتگو نمودند.
تفاهم‌نامۀ توسعــــه و افزایش ظرفیت تولید فــــولاد تــــــا سقف 10 میلیون تن در منطقۀ ویژه اقتصادی خلیج‌فــــارس با حضــــور مدیرعامل ایمیـــــدرو، مدیرعـــــامل صنـــــدوق بازنشستگی، جمعی از مسئولان ارشد استان هرمزگان و مشارکت فولاد مبارکه، فولاد هرمزگان، شرکت‌های فولاد کاوه جنوب کیش، مادکوش، صبا فولاد خلیج‌فارس، گل گهر، ایمیدرو و شرکت ملی فولاد ایران امضا شد.
خداداد غریب پور رئیس هئیت عامل ایمیدرو در جریان بازدید از شرکت فولاد امیرکبیر کاشـــــان گفـــت: بومـــــــی ســـــــــازی نیازمندی های فولاد مبارکه در این شرکت محصول همبستگی است که باعث افتخار است.
مدیر کل امور مالیاتی استان اصفهان و هیئت همراه سوم تیر ماه با حضور در ذوب آهن ضمن دیدار و تبادل نظر با مهندس منصور یزدی زاده مدیر عامل شرکت از خط تولید این مجتمع عظیم صنعتی بازدید کردند .
در آستانه دهم تیرماه روز صنعت و معدن در گفتگو با مهندس منصور یزدی زاده مدیرعامل ذوب آهن اصفهان دستاوردهای نخستین تولیدکننده فولاد کشور در دوران تحریم، اهمیت حمایت همه جانبه مسئولین از به ظرفیت رسیدن تولید در این کارخانه عظیم ، فعالیت تخصصی در حیطه معدن با نگاه به آینده و مباحثی از این دست را مورد کنکاش قرار دادیم که مشروح آن را در ادامه می خوانید :
برای اولین بار در ایـران، صفحات مسی قالب‌های ریخته‌گری مداوم به روش پاشش حرارتی (HVOF) پوشش دهی شد و عمر کاری این صفحات از 30 به 70 هزار تن تختال افزایش یافت.
با یکی از فولاد مردان دیروز ذوب آهن اصفهان که امروز همچنان قلبش برای خانه اولش می تپد فرصت دیداری فراهم آمد ، از او خواستم بگوید چگونه کارخانه ای با این عظمت طی چهار سال شکل گرفت و هم اکنون صادرات محصولات نورد آن مرزهای ملی را در نوردیده است...
دبیر نظام مشارکت شرکت پالايش نفت اصفهان از 341 ميليارد ريال سود و صرفه جویی كه محصول اجرای پیشنهاد ها طی سال گذشته در این شرکت بوده، خبر داد.
با حضور وزیر نیرو عملیات انتقال پساب از تصفیه خانه فاضلاب به شرکت فولاد مبارکه اجرایی شد.
همایش تجلیل از شرکای تجاری ذوب آهن اصفهان با حضور تامین کنندگان این مجموعه عظیم صنعتی و مسئولین این شرکت 28 خردادماه در تالارآهن برگزار شد .
دکتر رضا رحمانی، وزیر صنعت ، معدن و تجارت درآخرین روز از هفتمین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل ریلی از غرفه شرکت ذوب‌آهن اصفهان بازدید کرد .
مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، میزان هدر رفت گاز در سال 97 را بالغ بر 2.27 درصد عنوان کرد و گفت: این میزان نسبت به سال گذشته 15 صدم کاهش یافته است.
مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، گفت: عملیات جا به جایی خط 12 اینچ رینگ اصفهان بصورت شبانه روزی و در ایام تعطیل عید سعید فطر طی 3 روز انجام پذیرفت.
قرارداد تولید 15 هزار تن ریل با شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور امسال به صورت تحویل در مقصد بسته شده و فرصت شش ماهه ای نیز برای تحویل آن تعیین شده است.
وزیر راه شهر سازی گفت : ریل مورد نیاز کشور بایددر شرمت ذوب آهن اصفهان تامین و تولیدآن با شتاب بیشتری صورت پذیرد.
مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، از پرداخت 92 درصدی قبوض گاز استان اصفهان بصورت غیر حضوری و الکترونیکی در سال 1397 خبر داد.
با بهره‌برداری از پروژۀ احداث پست‌های برق شهید خرازی فولاد مبارکه، تغذیۀ پایدار انرژی الکتریکی سایت شهید خرازی و پایداری شبکۀ برق پیشین فولاد مبارکه از طریق تغذیۀ بخشی از بارهای آن شبکه محقق شد.
اولین ضخامت‌سنج گامای محصولات گرم فولادی کشور با تکیه‌بر دانش فنی متخصصان داخلی شرکت فولاد مبارکه با موفقیت بومی‌سازی شد.
روز چهارشـــــــنبه هشــــــــــتم خردادماه جلســـۀ شــورای عالی دفتــــــر همکاری‌های شرکت فولاد مبارکه و دانشگاه اصفهان با حضور مهندس عظیمیان مدیرعامل شرکت، معاون تکنولوژی، مدیر تحقیق و توسعه و رئیس دانشگاه اصفهان به همراه معاون آموزشی، معاون پژوهشی و مدیر واحد ارتباط با صنعت این دانشگاه تشکیل شد.
مدیرعامل ذوب آهن اصفهان سه شنبه 7 خردادماه در شبکه خبر در برنامه گفتگوی اقتصادی به شرایط صنعت فولاد کشور پرداخت و شرایط دستیابی ایران به رشد متوازن در این صنعت را تشریح نمود .

شعار سل 98

تازه های سایت