يكشنبه 6 اسفند 1396, Sunday 25 February 2018, مصادف با 9 جمادی‌الثانی 1439
  • از پنجره همراز به نصف جهان نگاه کنید...

  • 1
پانزدهم اسفندماه در بازار دوم فرابورس ۱۶.۶۷ درصد از سهام مدیریتی غیرکنترلی ذوب‌آهن اصفهان در نماد «ذوب۴» با قیمت پایه هر سهم ۷۵۰ ریال عرضه می‌شود.
شهردار اصفهان گفت: افزایش همکاری ها با فولاد مبارکه می تواند منشأ تحولات در شهر باشد.
در ارزیابی برترین‌های کشور، فولاد مبارکه رتبه‌ اول در گروه فلزات اساسی و رتبه پنجم در ارزش افزوده و اشتغال‌زایی را کسب کرد.
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: طبق آخرین خبر 500 میلیارد تومان از طریق وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی پس از مکاتبات و پیگیری‌های فوق و پیگیری مسؤولان صندوق و کانون، اختصاص یافته است که حقوق ماه‌های بهمن و اسفند و عیدی سال 96 پرداخت شود.
طی مراسمی با حضور مدیرعامل ستاد دیۀ کشور، رئیس کل دادگستری استان و رئیس هیئت امنای ستاد دیۀ اصفهان، دادستان عمومی و انقلاب، رئیس هیئت مدیرۀ انجمن حمایت از زندانیان اصفهان، مدیرکل زندانهای استان، معاون سیاسی و امنیتی استانداری و جمعی از خیران، فرمانداران، شهرداران، رؤسای ادارات، و اصحاب رسانه از مدیرعامل فولاد مبارکه و شرکت های تابعۀ این مجتمع، سایر خیرین استان و همچنین از عوامل برنامه های...
وزیر صنعت، معدن و تجارت در مراسم افتتاح سه طرح در شهرستان آمل با بیان این که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در حوزه صنعت و به ویژه فولاد به موفقیت های ارزشمندی دست یافته ایم، گفت: فولاد مبارکه به عنوان مولود انقلاب اسلامی دریایی از تولید علم است؛ از این رو میتوان با ظرفیت های موجود، برای توسعۀ صنعت گامهای بیشتری برداریم.
شرکت فولاد مبارکه برای دومین بار در سال ۱۳۹۶ تعدیل مثبت پیش بینی سود خالص اعلــام کـــرد و بـــر ایــن اســاس پیش بینی سود خالص این شرکت برای سال مالی منتهی به 1396.12.29 با تعدیل مثبت ۲۶درصدی به رقم ۵ هزار و ۱۴۵میلیارد تومان و به ازای هر سهم ۶۸۶ ریال رسید.
کارکنان پرتوان و خستگی ناپذیر گروه فولاد مبارکه (شرکت فولاد مبارکه، مجتمع فــــولاد ســــــبا و شــرکت فــولاد هرمزگان)که بزرگترین دستاورد جمهوری اسلامی ایران و مولود انقلاب است، طی ۱۰ ماه سال ۱۳۹۶ موفــق شدند با تولید ۷میلیون و ۲۱۳هزار تن فولاد خام درمجموع بـــه رشد ۱۶درصدی نســـبتبه مـدت مشــابه ســال قبل (۶میلیون و ۱۹۳هزار تن) دست یابند.
نمایشگاه توانمندی های خانواده بزرگ ذوب آهن و دستاوردهای این شرکت به همراه جشن تجلیل از دانش پژوهان ذوب آهن جمعه 20 بهمن ماه با حضور مهندس صادقی مدیرعامل و جمعی دیگر از مسئولین شرکت افتتاح شد و تا 23 بهمن پذیرای تلاشگران شرکت وعموم مردم بود .
مراسم جشن تجليل از دانش پژوهان ممتاز خانواده بزرگ ذوب آهن اصفهان اعم از دانش آموزان و دانشجويان داراي رتبه برتر و ممتاز سال تحصيلي قبل طی 4 برنامه از 20 تا 23 بهمن ماه سال جاري در سالن مجموعه شفق اصفهان برگزار شد .
آمارهای تولید فولاد نشان می‌دهد که تا پایان دی ماه امسال هشت فولاد ساز بزرگ ایران تولیدشان در شمش فولاد ۱۴ میلیون تن را رد کرده است.
مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان تاکید کرد: در حال حاضر برنامه‌ای برای خرید سهام شرکت ذوب آهن اصفهان نداریم.
مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی گفت: تا سال آینده 30 هزار میلیارد تومان از مطالبات سازمان تأمین اجتماعی با بانک مرکزی به گونه‌ای تهاتر می‌شود که مشکل بدهی‌های بانکی و تسهیلاتی که شرکت‌های تابعه تأمین اجتماعی دریافت کرده‌اند حل شود، بدین ترتیب تمامی بدهی‌های بانکی ذوب‌آهن تهاتر می‌شود.
هشتمین هـمایش چشم انداز صنعت فولاد ایران با نگاهی به بازار فولاد، با حضور دکتر شریعتمداری، وزیر صنعت، معدن و تجارت، دکتر کرباسیان رئیس هیئت عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، دکتر سرقینی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، دکتر بهرام سبحانی مدیرعامل فولاد مبارکه، جمعی از اعضای انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران و کارشناسان صنایع معدنی در مرکز همایش های بین المللی صداوسیما برگزار شد.
دکتر شریعتمداری، وزیر صنعت، معدن و تجارت در جریان برگزاری هشتمین همایش صنعت فولاد ضمن حضور در غـرفـۀ گـروه فولادمبـــارکه با دکتر بهرام سبحانی مدیرعامل این گروه دیدار و گفت وگو کرد.
شرکت پالایش نفت اصفهان گواهینامه استاندارد مدیریت انرژی ISO ۵۰۰۰۱:۲۰۱۱ را کسب کرد.
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت یکی از چالش های مهم ذوب آهن را نداشتن زنجیره فولاد از معدن تا محصول نهایی برشمرد و گفت: زنجیره فولاد در ایران از ابتدا در صنایع فولادسازی مغفول مانده و امیدواریم با همت واحدهای فولادسازی بتوانیم این زنجیره را ایجاد کنیم.
محصول نوآورانه فولاد مقاوم در برابر زلزله در فولاد مبارکه با همکاری دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی و دانشـگاه صنعتی اصفهان و با همت معاونت های تکنولوژی، بهره برداری و فروش و بازاریابی فولاد مبارکه طراحی و تولید شد تا این شرکت با ارائۀ این محصول علاوه بر ارتقای رقابت پذیری، گامی دیگر در جهت ایفای رسالت اجتماعی خود برداشته باشد.
مدیر شرکت ذوب آهن اصفهان گفت : برای تولید ریل راه آهن به سرمایه در گردش نیاز داریم.
معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت و رییس سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران گفت:روند مطلوبی در شرکت ذوب آهن برای حل مسایل و مشکلات ایجاد شده است .
shoarsal96

تازه های سایت