يكشنبه 1 مهر 1397, Sunday 23 September 2018, مصادف با 12 محرم 1440
  • از پنجره همراز به نصف جهان نگاه کنید...

  • 1
مدیرعامل فولاد مبارکه گفت: به دنبال خودکفایی 100 درصدی فولاد مبارکه بوده و امروز بیش از هر زمان دیگری نیازمند توجه سازندگان قطعات، تولیدکنندگان مواد اولیه و شرکت‌های دانش‌بنیان به صنعت فولاد هستیم.
معاون بازاریابی و فروش ذوب‌آهن اصفهان گفت: آن‌چه که تقاضای کاذب را دامن زده، حاصل فعالیت واسطه‌هایی است که ضرر همزمان تولیدکننده و مصرف‌کننده نهایی را رقم می‌زنند.
معاون فروش و بازاریابی فولادمبارکه گفت: شرکت فولاد مبارکه در شرایط تحریم، قوی‌تر از همیشه شرکت ایران‌خودرو را حمایت خواهد کرد و این آمادگی را دارد که حداقل 400 هزار تن ورق به این شرکت خودروسازی تحویل دهد.
دهمین نمایشگاه بین‌المللی متالورژی، فولاد، ریخته‌گری، ماشین‌آلات و صنایع وابسته با حضور بزرگان صنعت فولاد کشور در اصفهان برپا می‌شود.
دستورالعمل جدید وزارت صنعت، معدن و تجارت در خصوص عرضه محصولات فولادی در بورس کالا، چند هفته‌ای است مورد اعتراض تولیدکنندگان فولاد و کارشناسان فولادی کشور قرار گرفته است.
مجمع عمومی عادی سالیانه فولاد مبارکه با تقسیم سود 25 تومانی به ازای هر سهم برگزار شد.
مدیرعامل فولادمبارکه گفت: اگرچه ممکن است برخی اقلام بومی‌سازی شده در مراحل اولیه از کیفیت لازم برخوردار نباشند، اما باید به سازندگان راهکار و امید داد تا در ادامه از وارد شدن هرگونه خسارت احتمالی به صنعت فولاد کشور پیشگیری کنیم.
مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه از به کارگیری تمام توان مدیران این مجموعه برای شکست تحریم ها در این بخش و رفع نیاز داخلی کشور خبرداد و گفت: شرکت فولاد مبارکه بزرگترین واحد فولادسازی کشور و بزرگترین کارخانه فولاد با سهم ۲۲ درصدی در خاورمیانه است.
معاون اول رئیس‌جمهور گفت: مدیران فولاد در شرایط مختلف، شایستگی‌هایی از خود نشان داده‌اند و این شایستگی در شرایط فعلی این است که تولید و صادرات فولاد را در سال جاری افزایش دهند.
دقایقی پیش با حضور معاون اول رییس جمهور طرح توسعه فولادسازی و نورد پیوسته سبا افتتاح شد.
معاون اول رئیس‌جمهور، صبح سه‌شنبه به استان اصفهان سفر خواهد کرد و ضمن افتتاح چند طرح و پروژه مهم صنعتی و زیربنایی، در جلسه شورای اداری استان اصفهان نیز شرکت خواهد کرد.
مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه درخصوص شرایط فعلی اقتصاد کشور و لزوم پیاده سازی اقتصاد مقاومتی اظهار کرد: صنعت فولاد یکی از صنایع پیشران در اقتصاد کشور است و شاهد آن هستیم که اقتصاد مقاومتی در این صنعت پیاده سازی شده است. بهرام سبحانی در ادامه افزود: کاهش اتکا به خارج مصداق اصلی پیاده‌سازی اقتصاد مقاومتی در صنعت فولاد است و بر این اساس، مهندسی معکوس و تأمین نهاده‌های اصلی تولید ازجمله قطعات یدکی،...
مدیر اجرای پروژه‌های انرژی و سیالات شرکت فولاد مبارکه گفت: پروژه نیروگاه فولاد سبا به پیشرفت 95 درصدی رسید.
کارکنان فولاد مبارکه برای نخستین بار موفق به تولید تختال با ضخامت 250 میلی‌متر با گرید (API 5L60 (MS شدند.
در حالی‌که تنش‌های تجاری آمریکا و اروپا افزایش یافته بیم آن می‌رود که مازاد عرضه فولاد جهانی، بازار فولاد ایران را تسخیر کند و از این رو وقت جبران اشتباهات دولت فرا رسیده است.
مدیرعامل فولاد مبارکه گفت: در خصوص طرح جمع‌آوری و تصفیه فاضلاب شهرستان‌های لنجان و مبارکه تا کنون 350 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری صورت گرفته و این پروژه در مراحل پایانی خود قرار دارد.
یکی دو هفته‌ گذشته بود که برخی از رسانه‌های شهر از غیبت هر هفته‌ای رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت (صمت) استان اصفهان در روزهای چهارشنبه و شنبه خبر دادند و این خبر تا امروز از سوی هیچ نهادی تکذیب نشده و تنها با توضیحاتی از جانب این مدیر همراه بوده است.
مدیر ناحیه انرژی و سیالات فولاد مبارکه گفت: مصرف ویژه آب صنعتی شرکت کاهش قابل توجهی داشته و از4.4 مترمکعب در هر تن تولید کلاف نورد گرم در سال ۱۳۹۶ به 3.6 مترمکعب در سال ۹۷ رسیده است.
مراسم بزرگداشت روز جهانی بهداشت، ایمنی و محیط زیست (HSE) بــــا محوریت و میزبانی فولاد مبارکه و با حضور معاون نیروی انسانی و مدیران و رؤسای ایمنی، بهداشت و محیط زیست فولاد مبارکه، معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی، مدیرکل مدیریت بحران، رئیس ادارۀ بازرسی کار استان اصفهان، مدیر گروه مهندسی بهداشت حرفه ای معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، اعضای هیئت علمی گروه مهندسی بهداشت حرفه ای دانشگاه...
جلسۀ کمیتۀ مدیریت فولاد مبارکه با حضور مدیرعامل، معاونان و مدیران فولاد مبارکه برگزار شد و طی آن دکتر سبحانی پس از استماع گزارش های معاونان و مدیران نواحی شرکت، ضمن قدردانی از رکوردهای کسب شده در فروردین ماه، روند روبه رشد ارتقای ایمنی در شرکت را ارزشمند دانست و بر توجه بیشتر به مباحث ایمنی، آماده سازی و پشتیبانی خطوط تولید برای توسعۀ سبد محصولات فولاد مبارکه و دستیابی به اهداف سالانۀ شرکت تأکید...
پوستر محرم

تازه های سایت