به گزارش پایگاه خبری تحلیلی همراز، عباس حاج رسولیها عضو جامعه اسلامی مهندسین استان اصفهان در این دیدار جمعیت آبادگران جوان را دارای جوانانی مستعد و با پتانسیل بالا عنوان کرد و ضمن تحسین عملکرد 10 ساله این تشکل در استان اصفهان افزود:جوانان باید با حضور در میان مردم علاوه بر شناخت نیازهای واقعی آنها اقدام به کار جهادی و کسب تجربه نمایند.
وی در ادامه گفت:هر ریالی که در شهر و در جهت منافع مردم هزینه شود چندین برابر بهره وری خواهد داشت و نباید از انجام کارهای جهادی و عمرانی واهمه داشت.
حاج رسولیها مشکل اصلی کشور را وجود بوروکراسی و قانون های موازی دانست و گفت قوانین قدیمی و دست و پاگیر باعث ایجاد نارضایتی در میان مردم می شود.
در ادامه جلسه احمدرضا دلیران فیروز دبیر جمعیت آبادگران جوان استان اصفهان ضمن انتقاد شدید از عملکرد اقتصادی دولت و اصلاح طلبان در شوراهای شهر و شهرداری ها گفت:متاسفانه در زمان فعلی شاهد بالاترین نرخ تورم, بیکاری, رکود و افزایش نقدینگی در 40 ساله اخیر هستیم که باعث ایجاد جو یاس و ناامیدی در میان مردم شده است و به نظر میرسد دولت برنامه مدونی نیز برای عبور از بحران اقتصادی فعلی و اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی و توجه به ظرفیت های داخلی ندارد هماهنگونه که بعضی از شهرداری کلانشهرها نیز هیچ اقدام توسعه ای در یک سال و نیم گذشته انجام نداده اند.
وی افزود:مردم حس می کنند دولت فعلی که در انحصار اصلاح طلبان است هیچ توجهی به مطالبات و نگرانی های مردم ندارد و حضورش در میان مردم به حداقل رسیده و بیشتر زمان خود را صرف جنگ قدرت, فرافکنی و رقابت های داخلی نموده است.
احمد رضا دلیران فیروز، عضو مجمع اصولگرایان اصفهان فساد و عدم شفافیت را پاشنه آشیل هر سیستمی عنوان کرد و گفت:مردم از فساد بعضی از آقازاده ها و نزدیکان درجه یک تعدادی از مدیران دولت نگران و ناراحت هستند و از رییس جمهور توقع دارند که ملاحظات حزبی و سیاسی را کنار گذاشته و این افراد را از دولت کنار بگذارد.
دلیران فیروز رییس کمیته تشکیلات استان های جمعیت آبادگران جوان در پایان ضمن انتقاد از بعضی تصمیمات عجولانه دولت در حوزه اقتصاد گفت:عدم ثبات اقتصادی و تصمیمات خلق الساعه توسط دولت باعث فرار سرمایه و سرمایه گذار میشود و متاسفانه روزانه شاهد این تصمیمات غیرکارشناسی هستیم که هیچ کدام هم نتیجه مثبت نداده است. به طور مثال اعلام دلار 4200 تومانی که توسط معاون اول رییس جمهور ابلاغ شد و به دلار جهانگیری معروف گردید باعث ایجاد رانت و تشنج شدید در بازار شده و نشان داد معاون اول رییس جمهور برغم همه تبلیغات و ادعاها توجه و تسلط کافی بر روی موضوعات اقتصادی ندارد.