اراک- دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: برای پیروزی در جنگ سه گانه فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی، باید همه نیروهای انقلاب مانند حرکت بسیج مردمی در زمان جنگ و دوران انقلاب پای کار بیایند .

به گزارش خبرنگار مهر، محسن رضایی شامگاه روز جمعه در دیدار با احزاب و نخبگان سیاسی استان مرکزی در اراک، اظهار داشت: کشور هم اکنون در شرایط حساس و سرنوشت سازی مقابل جنگ سه‌گانه فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی دشمنان روبروست چنین جنگ سخت و پیچیده‌ای را انقلاب در چهل سال گذشته به خود ندیده است و به همین دلیل آسیب‌های اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی در حال پیشروی است.

جنگ سه گانه کاملاً حساب‌شده علیه کشور مدیریت و هدایت می‌شود

وی ادامه داد: کشور با رویدادهای سه گانه‌ای روبروست به نحوی که هر سه به طور خزنده در حال گسترش هستند و این روند نشان می‌دهد که این جنگ سه گانه کاملاً حساب‌شده علیه کشور مدیریت و هدایت می‌شود.

رضایی خاطرنشان کرد: نباید فکر کنیم پشت آسیب‌های اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی کسی نیست، اکثر خانواده‌ها از این سه مسئله در رنج هستند یا حداقل با یک یا دو مورد از این نوع مسائل درگیرند. شما گرانی را ببینید فکر می‌کنید این گرانی برای خانواده‌ها یک موضوع ساده و بدون رنج است. اینها بر اثر سهل انگاری صورت گرفته است.

باید کج روی‌ها متوقف شود

وی افزود: از طرف دیگر اوضاع فضای مجازی و اوضاع فرهنگی را ببینید اینها همه با برنامه ریزی دارد عمل می‌شود و در این ارتباط هم افرادی عمله این عملیات شده‌اند. همانند آدم‌های نادان و خوش باور، اینها عمله جنگ نابرابر با ما شده‌اند و اینها بازیگران سیاسی هستند که در اطراف منتخبین مردم قرار گرفته‌اند و باید این کج‌روی‌ها متوقف شود.

فقر و گرانی را باید از خانه‌های مردم بیرون کرد

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، در بخش دیگر سخنان خود بیان کرد: رفتن به سوی ۱۴۰۰ نمی‌تواند مثل گذشته باشد. هشت سال آینده بسیار مهم است تمام دشمنان بر علیه ما مصمم شده‌اند. فقر، گرانی و شرایط نامطلوب را باید از خانه‌های مردم بیرون کرد.

رضایی خاطرنشان کرد: تمام نیروهای انقلاب در آینده باید در دولت حضور پیدا کنند بنابراین کشور به دو وحدت قبل از انتخابات و بعد از انتخابات نیاز دارد تا با استفاده از این وحدت به طور مستمر کارها را دنبال کند و به نحوی نباشد که فرد سرش را پایین بیاندازد و هر کاری دلش خواست انجام دهد.

همه نیروهای انقلاب باید به طور جدی پای کار بیایند

وی تاکید کرد: همه مردم و همه نیروهای انقلاب باید به طور جدی پای کار بیایند مانند حرکت بسیج مردمی زمان جنگ و دوران انقلاب باید اتفاق بیفتد تا بتوانیم در این جنگ سه‌بعدی و سه گانه فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی پیروز شویم و بر دشمنان داخلی نیز فایق آییم و دست آنها را نیز که عملگی دشمنان را می‌کنند کوتاه کنیم.