جمعه 30 مهر 1400, Friday 22 October 2021, مصادف با 15 ربیع‌الاول 1443
  • از پنجره همراز به نصف جهان نگاه کنید...

  • 1
این روزها اصناف و گروه ها و دسته های مختلف سیاسی، اجتماعی، صنعتی و اقتصادی برای دیدار با استاندار تازه به تخت نشسته استان اصفهان راهی ساختمان آجری باغ گلدسته می شوند و پس از آن خبری منتشر می شود از نطق های پرطمطراقی که در این دیدارها رد و بدل شده است.
رییس‌جمهوری گفت: تقریب مذاهب اسلامی که امام بزرگوار(ره) و رهبر معظم انقلاب بر آن تاکید داشته و دارند، حرکتی راهبردی در جهان اسلام است.
رئیس قوه قضاییه گفت: قوه قضاییه مصمم است با دست‌اندازان به حقوق مردم و بیت‌المال و کسانی که سد راه مردم می‌شوند برخورد قاطع کند.
رییس جمهوری روابط با ونزوئلا را دوستانه و رو به توسعه توصیف کرد و گفت: سیاست جمهوری اسلامی ایران توسعه معنادار روابط با کشورهای درحال توسعه به ویژه کشورهایی است که در پی حفظ استقلال خود برابر کشورهای سلطه‌گر هستند.
وزیر امور خارجه با تاکید بر اینکه روابط ایران و ونزوئلا مسیر رو به رشدی را طی می‌کند، گفت: ونزوئلا فرصت جدیدی برای توسعه همکاری‌های همه جانبه و در همه حوزه‌هاست و بخش خصوصی ما می‌تواند وارد همکاری با این کشور شود.
نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس گفت: مهم‌ترین خواسته و مطالبه نمایندگان استان اصفهان از دولت و ریاست‌جمهوری تعیین تکلیف آب است.
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت:مصوبه‌ای تحت عنوان محرمانه بودن یا نبودن فهرست اموال مسئولان در صحن علنی مجلس تصویب نشده است.
سخنگوی قوه قضاییه از محکومیت قطعی ولی‌الله سیف رییس سابق بانک مرکزی به ۱۰ سال و سید احمد عراقچی معاون وقت ارزی بانک مرکزی به هشت سال حبس تعزیری خبر داد.
استاندار اصفهان در نخستین روز کاری خود در جمع کشاورزان منطقه ورزنه اصفهان که در سال‌های گذشته با مشکلات قابل توجهی دست و پنجه نرم می‌کنند، حاضر شد.
نماینده مردم فلاورجان در مجلس گفت: ما در استان مدیرانی جهادی نیاز داریم که هدف‌شان احقاق حق مردم باشد، نه حفظ کرسی ریاست‌.
اعضای شورای شهر اصفهان در سیزدهمین جلسه علنی شورا به طرح دیدگاه‌های خود در خصوص مهمترین مسائل اصفهان پرداختند؛ میزان بدهی شهرداری در دوره قبل، اعلام میزان هزینه‌های جشنواره فیلم کودک و نوجوان، تجدید نظر در نحوه فعالیت کمیته نظارتی شورا و تشکیل کارگروه پییگری بانوان شاغل در شهرداری از نکات مهم در نطق اعضای شورای شهر بود.
رییس‌جمهوری، مسوولیت و مدیریت اصلی تنظیم بازار را برعهده معاون اول خود دانست و گفت: ستاد تنظیم بازار باید زیر نظر او فعال‌تر و عملیاتی‌تر شود.
رئیس ستاد بزرگداشت آغاز سال تحصیلی از حضور رئیس جمهور در دانشگاه تهران به همین مناسبت خبر داد.
"باید با آقا رضا هماهنگ کنم؛ کدام آقا رضا؟ ؛ آقا رضای خودمان دیگه" و این ادبیاتی بود که فعالین ستاد آیت الله رئیسی در استان اصفهان در بحبوحه فعالیت های تبلیغی سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری زیاد می شنیدند.
برگزاری مراسم عزاداری سالروز رحلت رسول اکرم(ص)/ طرح انتقال آب از دریای عمان به استان سیستان و...
رئیس شورای راهبردی روابط خارجی به مقام‌های جمهوری آذربایجان توصیه کرد که توهم خرید امنیت از طریق...
نماینده ادوار مجلس گفت: اگر حکومت‌های موجود در کشورهای همسایه بخواهند بستر لازم برای اسرائیل علیه...
یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به ممنوعیت واردات کالاهایی که در داخل کشور...
به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم، در پی افتخارآفرینی پهلوانان کشتی کشورمان در رقابت‌های کشتی...
گزارش کمیسیون عمران درباره زلزله سی‌سخت در جلسه علنی امروز قرائت شد که مطابق با آن استاندار...

شعار هزار و چهارصد

تازه های سایت