دوشنبه 7 اسفند 1396, Monday 26 February 2018, مصادف با 10 جمادی‌الثانی 1439
  • از پنجره همراز به نصف جهان نگاه کنید...

  • 1
آیت الله طباطبایی خواستار برخورد جدی دستگاه قضا با عوامل اغتشاشات خیابان پاسداران تهران شد.
عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان در واکنش به سخنان اخیر احمدی نژاد که درخواست برگزاری انتخابات آزاد کرده‌ است؛ روایتی از انتخابات سال۸۸ را برای نخستین‌بار رو کرده‌است.
نماینده مردم شاهین‌شهر، برخوار و میمه در مجلس شورای اسلامی در پایان در رابطه با سؤال از وزیر راه در مورد سقوط هواپیمای آسمان گفت: سؤال که قطعاً هست اما برخی از همکاران بحث استیضاح وزیر راه را دنبال می‌کنند.
امام جمعه موقت اصفهان از بانک ها خواست که برای پرداخت وام به شهروندان عدالت را رعایت کنند و همه را به یک چشم بنگرند.
دستیار و مشاور عالی نظامی فرمانده معظم کل قوا با اشاره به لزوم ایجاد گفتمان واحد در مباحث سیاسی کشور گفت: این گفتمان باید در سیاست خارجی و مباحث فرهنگی و اقتصادی ایجاد شود.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: هرچه دشمن فشار را بر ما زیاد می کند، مردم علاقه اشان به رهبری و نظام بیشتر می شود و این نشان از بصیرت آن ها دارد.
راهپیمایی شکوهمند یوم‌الله ۲۲ بهمن با حضور پرشور مردم انقلابی اصفهان آغاز شد.
رئیس جمهور با اعلام این که جوانان زیادی در کشور در انتظار شنیده شدن حرف هایشان هستند، گفت: اکنون جمعیت جوان کشور خیلی بیشتر از زمانی است که انقلاب اسلامی به پیروزی رسید.
جانشین فرماندهی سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان از دستگیری خبرنگار رادیو فردا خبر داد.
سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره کل اطلاعات استان کرمان طی یکسری اقدامات اطلاعاتی محل دپوی محموله سنگین سلاح و مهمات را مورد شناسایی قرار دادند.
دونماینده مجلس در گفتگو با روزنامه «آرمان» درباره برخورد فرماندار گلپایگان با یک خبرنگار واکنش نشان دادند. علی بختیار نماینده مردم گلپایگان اظهار داشت: فرماندار، نماینده دولت است. این رخداد سبب عذرخواهی استاندار اصفهان شد و بنده هم وظیفه خود می‌دانم از طرف خود و تمام مسئولان شهرستان به‌دلیل این برخورد نامناسب فرماندار گلپایگان از رسانه‌ها عذرخواهی کنم. نماینده اصفهان اما می گوید: من مسئله را 4...
"گلبانگ انقلاب" در نخستین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی در گلستان شهدای اصفهان طنین‌انداز شد.
روزهای پایانی دی ماه با قرمز شدن وضعیت هوای اصفهان در تابلوهای سنجش آلودگی هوا در میدان‌های شهر به پایان رسید و دریغ از یک هوای پاک و دریغ از یک باران و برف.
استاندار اصفهان با اشاره به این که من از 24 سالگی مدیر بودم، از نمایندگان مجلس خواست تا بیشر از این به جوانان اعتماد کنند.
اهالی رسانه و خبرنگاران اصفهانی طی بیانیه ای از اقدام قاطع استاندار این استان در برکناری فرماندار گلپایگان از وی تقدیر کردند.
استاندار اصفهان در پی برخورد ناشایست فرماندار گلپایگان با یکی از خبرنگاران رسانه‌های گروهی، فرماندار این شهرستان را برای ارائه توضیحات احضار کرد.
فرمانده نیروی زمینی سپاه گفت: در عملیاتی که ظهر امروز در غرب کشور صورت گرفت، 16 تروریست داعش دستگیر شده و چند نفر نیز معدوم شدند.
خط یک مترو اصفهان تا سال 96 به بهره برداری می رسد؛سالن اجلاس سران بهار سال 96 افتتاح می شود؛فار نخست نمایشگاه بزرگ اصفهان ابتدای سال 97 راه اندازی می شود؛تونل سوم کوهرنگ به زودی در مدار زاینده رود قرار می گیرد و... این تیترهایی است که هر روز رسانه های مکتوب و مجازی در گوش شهروندان اصفهان طنین انداز می کنند و به فاصله یک ماه پس از آن به دست فراموشی می سپارند.این رویه ایی است که دهه هاست در...
استاندار اصفهان گفت: مسؤولان باید با تلاش مضاعف، صداقت خود را در خدمت بی‌منت به مردم، در عمل ثابت کنند و یکی از راه‌های اثبات این مدعا، کنار گذاشتن بروکراسی و تسریع در صدور مجوزها است.
نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی گفت: در حالی که استان اصفهان بیشترین منابع را دارد اما دارای رتبه چهارم بیکاری در کشور است.
shoarsal96

تازه های سایت