دوشنبه 30 ارديبهشت 1398, Monday 20 May 2019, مصادف با 15 رمضان 1440
  • از پنجره همراز به نصف جهان نگاه کنید...

  • 1
گروه تاریخ انقلاب خبرگزاری تسنیم- "هاشمی رفسنجانی سال 76 به چه کسی رای داد؟" این سوالی است که در...
یک عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با اشاره به این‌که «نباید اظهارنظرها در داخل کشور به گونه‌ای باشد که به گسترش جنگ روانی دشمن کمک کند»، گفت: کسانی که تریبون دارند باید دقت داشته باشند تا در پازل دشمن بازی نکنند.
نماینده مردم شهرستان سلماس و عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با حضور در ستاد ارتش جمهوری اسلامی ایران، با امیر سرلشکر موسوی دیدار و گفت‌وگو کرد.
ریئس جمهوربا اشاره به تحریم های گسترده جهانی علیه کشرمان گفت : هیچگته در برابر زور گویی دشمن تسلیم نخواهیم شد .
عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان درباره طرح مجلس مبنی بر محدود شدن دوره‌های نمایندگی مجلس گفت:...
یک فعال سیاسی گفت: باید از بازی کردن در زمین دشمن و پاسخ دادن به تحریکات دشمنانه آمریکا و عوامل منطقه‌ای او که تلاش دارند جمهوری اسلامی را تحریک کنند، خودداری کنیم.
از جمله موضوعات پر سابقه در بین مسائل سیاسی پس از پیروزی انقلاب اسلامی، موضوع مذاکره با آمریکاست.طی این سالها و بخصوص پس از پایان جنگ تحمیلی همواره عده ای سینه‌ چاک مذاکره با آمریکا بوده و آنرا حلال مشکلات کشور قلمداد میکنند.
جلسه شورای سیاست‌گذاری حزب ندا با دستور بررسی آخرین تحولات پارلمان اصلاحات، برگزار شد.
با حکم فرمانده کل قوا سردار علی فدوی به سمت جانشین و سردار محمدرضا نقدی به سمت معاون هماهنگ کننده کل سپاه منصوب شدند.
سفیر جدید کشورمان در هلند استوارنامه خود را به پادشاه این کشور تقدیم کرد. به گزارش ایسنا، امروز...
دبیر سابق انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه تهراناظهار داشت: بسیاری از دانشجویان و اساتید دانشگاه تهران معتقدند وضعیت فرهنگی دانشگاه تهران به خصوص در زمینه احترام به موازین شرعی و پوشش در همه ایام سال بسیار نامناسب است.
عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی خطاب به رئیس جمهور گفت : همه میدانند که اختیارات ئسیعی در اداره کشور دارید لذا پاسخگو باشید .
معاون اول رئیس جمهور از گاهش 30 درصدی وابستگی بودجه کشور به درآمد های نفتی خبر داد .
یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت که قرار است دولت و مجلس در جلسات متعددی به راهکارهای عملی برای بهبود وضعیت معیشت و کاهش مشکلات مردم برسند.
رئیس شورای راهبردی روابط خارجی با بیان اینکه چندجانبه‌گرایی با اقدام های یکجانبه آمریکا با خطر نابودی روبروست، پیشنهاد داد تلاش جمعی برای شکل‌گیری «چندجانبه‌گرایی نوین» صورت گیرد.
معاون اول رئیس جمهور گفت : باید تمام تدابیر لازم برای رفع نیاز کاغذ در کشور انجام شودو کارخانه های داخلی ظرفیت تولید را افزایش دهند .
رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری با اشاره به برگزاری مراسم افطاری حسن روحانی با فعالان سیاسی، گفت: اینکه تصور کنیم مسیر و ساختار مشخصی وجود دارد یا قرار است شکل گیرد تا جلسات مستمر مشابهی انجام شود، چنین چیزی نیست و این نشست را بیشتر می توان یک صله رحم در نظر گرفت.
هیات وزیران در جلسه عصر یکشنبه به ریاست رئیس جمهوری، آیین نامه اجرایی مربوط به تعیین تکلیف بدهی معوق کارفرمایان را با هدف حمایت از بنگاه های تولیدی و حل و فصل مشکلات آنها اصلاح کرد.
بندرعباس - فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: در گام دوم انقلاب انگشت نسل جوان بر روی ماشه است.
یک وکیل دادگستری تصریح کرد: ماده ۵ قانون رسیدگی به دارایی مقامات، مسئولان و کارگزاران جمهوری اسلامی ایران تصریح می‌کند که فهرست دارایی‌های افراد مشمول و نیز اسناد و اطلاعات مربوط به آن به جز در مواردی که در این قانون و آئین‌نامه ذیل آن تعیین شده است، محرمانه بوده و انتشار و افشای آن‌ها جرم محسوب می‌شود. همین محرمانگی، حقِ نظارت عمومی بر دارایی مسئولان در این قانون را از مردم سلب می‌کند.

شعار سل 98

تازه های سایت