پنجشنبه 28 تير 1397, Thursday 19 July 2018, مصادف با 6 ذی‌القعده 1439
  • از پنجره همراز به نصف جهان نگاه کنید...

  • 1
بیش از 15 سال از آن جمعه ای که عبدالله نوری دست عطاء الله مهاجرانی را گرفت و به نماز جمعه برد می گذرد، آن روز تندرو ها به شدت به این دوچهره اصلاح طلب اعتراض کردند و شعار دادند، جبهه گرفتند و آنقدر پیش رفتند که پلیس هم مجبور به مداخله شد. ولی حالا مهاجرانی خارج نشین شده و با دشمن پالوده می خورد. آن هم نه با دشمن درست و حسابی، بلکه با سعودی هایی که غیر از چند کشور بی خاصیت و خود فروخته منطقه، در...
خبرها حاکی از آن است که تاکنون رئیس جمهور برای انجام این پنج تغییر در کابینه ـ که منجر به تغییر بخش عمده ای از تیم اقتصادی دولت می شود ـ به نتیجه رسیده است.
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: جمعیت آبادگران ایران اسلامی در زمانی که کشور به شدت به حضور نیروهای انقلابی در عرصه های مختلف نیاز داشت، برابر ساختارشکنی برخی اصلاح طلب ها ایستاد.
سیمای شهر/ استان اصفهان هوای تازه، بنیه نو و نیروی جوان می خواهد؛ نیرویی که جلوی جمعیت حرکت کند و دیگران نیز به دنبالش به رتق و فتق امور بپردازند. این را هم مردم می گویند و هم کارشناسان امور اداری. دلیلش هم مشخص است و چیزی نیست جز فرسودگی بیش از اندازه بدنه مدیریت اداری استان.
مراسم معارفه ی امام جمعه ی میمه روز دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ماه جاری برگزار می شود .
امیر آذر افروز خطاب به برادر سپاهی خود گفت: اگر دشمن در مورد سپاه پاسدارن فکر سویی داشته باشد باید بداند اولین سدی که مقابل خود خواهد دید ارتش جمهوری اسلامی ایران است.
جمهوری اسلامی با دست یابی به قدرت دفاعی و بومی سازی فرهنگ مقاومت و نشر آن در سوریه، عراق، لبنان توانسته توازن قوا را در منطقه ایجاد کند .
طی حکمی از سوی استاندار اصفهان، سید حمیدرضا طباطبایی نائینی به سمت معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان منصوب شد.
همسر سعید مرتضوی گفت: همسرم در تهران است اما در منزلمانم نیست.
برنامه‌هایش را که به بهشت برد، موردقبول واقع شد، حتی برخی وی را شهردار قطعی پایتخت و جایگزین قالیباف می‌خواندند و می‌گفتند برنامه‌هایش می‌تواند شهر را از رکود و شهر فروشی خارج و به یک پایتخت فعال و پویا تبدیل کند.
بستری شدن رئیس دفتر مقام معظم رهبری در یکی از بیمارستان‌های تهران تکذیب شد.
دلیران فیروز رییس کمیته تشکیلات حزب آبادگران جوان در کل کشور شد.
ماتادورهای اسپانیایی معتقدند وقتی دوشاخ گاو را در دست گرفتند، اگر بتوانند بر حرکات سر و گردن آن فائق آیند، می‌توانند این حیوان تنومند را به زمین زده و شاخ آن را بشکنند. حالا به نظر می‌رسد روسیه و متحدانش مانند یک ماتادور پنجه در شاخ گاو انداخته و آن را زمین‌گیر کرده‌اند، چراکه وقتی گاو شاخ‌های خود را در دستان ماتادور می‌بیند، نهایت تلاشش را معطوف می‌دارد تا با حرکات پی‌درپی و کوبیدن پا به زمین،...
معاون اول قوه قضاییه گفت: من در کمتر پرونده‌ای بوده است که گفته باشم رسیدگی آن به مصلحت نیست، در مورد پرونده احمدی نژاد نیز این را گفتم که در تاخیر برخورد با شخص ایشان -نه اطرافیان-حکمتی است. تنها موردی که در طول این چند سال اخیر چنین چیزی گفته‌ام، همین مورد بوده است.
یکی از نمایندگان مجلس قسم جلاله خورد که اگر در هرکجای دنیا وضعیت بازار ارز دچار چنین نوسانی می‎شد، رئیس جمهورش استعفا می‎داد . او سپس به روحانی گفت: اگر استعفا نمی‎دهید، دست کم وزیر اقتصاد و رییس بانک مرکزی را برکنار کنید!
ولیعهد عربستان سعودی مدعی شد اگر فشار تحریم ها بر ایران تاثیر نگذارد، باید ظرف ۱۰ سال آینده با این کشور وارد جنگ شد.
تقریبا بعد از یک سال که از دور دوم ریاست جمهوري او گذشته بود، به هیچ وجه مذاکره با او را مفید احساس نمی‌کردم.
بازیگر فیلم های مستهجن که چند روز قبل رئیس جمهور آمریکا را تهدید کرده بود، آبروی او را خواهد برد، به وعده اش عمل کرد.
حجاریان تمایز میان بلوک قدرت و بلوک ثروت را تشریح کرد و صادقی با تیزبینی بر مبنای همین تحلیل انتقاد جدی را متوجه مواضع اصلاح‌طلبِ خارج از بلوک قدرت کرد.
آستان قدس رضوی شایعه استخدام و به کارگیری سعید مرتضوی در این نهاد را تکذیب کرد.
حمایت از کالای ایرانی

تازه های سایت