شنبه 26 آبان 1397, Saturday 17 November 2018, مصادف با 8 ربیع‌الاول 1440
  • از پنجره همراز به نصف جهان نگاه کنید...

  • 1
احمدرضا دلیران فیروز معاون تشکیلات استانهای حزب آبادگران جوان ایران اسلامی در مصاحبه اختصاصی با همرازعملکرد تیم اقتصادی دولت حسن روحانی در سقوط ریال را عامل اصلی دانست و گفت:اکثر کارشناسان اقتصادی به دولت در رابطه با اتخاذ سیاست های اشتباه اقتصادی هشدار دادند اما دولت با بی تفاوتی از آنها گذشت.
جمعی از اعضای شورای مرکزی جمعیت آبادگران جوان استان اصفهان با مهندس عباس حاج رسولیها رییس اسبق شورای اسلامی شهر اصفهان دیدار و تبادل نظر کردند.
دبیر مجمع اصولگرایان استان اصفهان رفتارهای اخیر اصلاح طلبان به ویژه در حوزه اقتصادی را زمینه ای برای به قهقرا رفتن آن ها بیان کرد و گفت: مردم ایران همواره از بهترین و نجیب ترین مردمی بودند که در شرایط مختلف پشت سر نظام و حکومت بوده اند.
زمانی که محسن مهرعلیزاده از دولت روحانی حکم استانداری اصفهان را دریافت کرد، بسیاری از آن هایی که علاقه ای به دنبال کردن مسائل اصفهان داشتند می گفتند دولت آخرین تیر چله خود را در کمان گذاشت و آن را به سوی مشکلات این شهر پرتاب کرد. استاندار آذری زبان با قامت معاون رئیس جمهور که یکی از کاندیداهای جدی سکانداری پایتخت برای اداره آن کلانشهر بود در حالی راهی اصفهان می شد که به نظر می رسید پشت پرده از...
بر اساس دستور اعلامی، صحن علنی مجلس یکشنبه هفته آینده استیضاح وزیر اقتصادی و امور دارایی را در دستور کار دارد.
بیش از 15 سال از آن جمعه ای که عبدالله نوری دست عطاء الله مهاجرانی را گرفت و به نماز جمعه برد می گذرد، آن روز تندرو ها به شدت به این دوچهره اصلاح طلب اعتراض کردند و شعار دادند، جبهه گرفتند و آنقدر پیش رفتند که پلیس هم مجبور به مداخله شد. ولی حالا مهاجرانی خارج نشین شده و با دشمن پالوده می خورد. آن هم نه با دشمن درست و حسابی، بلکه با سعودی هایی که غیر از چند کشور بی خاصیت و خود فروخته منطقه، در...
خبرها حاکی از آن است که تاکنون رئیس جمهور برای انجام این پنج تغییر در کابینه ـ که منجر به تغییر بخش عمده ای از تیم اقتصادی دولت می شود ـ به نتیجه رسیده است.
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: جمعیت آبادگران ایران اسلامی در زمانی که کشور به شدت به حضور نیروهای انقلابی در عرصه های مختلف نیاز داشت، برابر ساختارشکنی برخی اصلاح طلب ها ایستاد.
سیمای شهر/ استان اصفهان هوای تازه، بنیه نو و نیروی جوان می خواهد؛ نیرویی که جلوی جمعیت حرکت کند و دیگران نیز به دنبالش به رتق و فتق امور بپردازند. این را هم مردم می گویند و هم کارشناسان امور اداری. دلیلش هم مشخص است و چیزی نیست جز فرسودگی بیش از اندازه بدنه مدیریت اداری استان.
مراسم معارفه ی امام جمعه ی میمه روز دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ماه جاری برگزار می شود .
امیر آذر افروز خطاب به برادر سپاهی خود گفت: اگر دشمن در مورد سپاه پاسدارن فکر سویی داشته باشد باید بداند اولین سدی که مقابل خود خواهد دید ارتش جمهوری اسلامی ایران است.
جمهوری اسلامی با دست یابی به قدرت دفاعی و بومی سازی فرهنگ مقاومت و نشر آن در سوریه، عراق، لبنان توانسته توازن قوا را در منطقه ایجاد کند .
طی حکمی از سوی استاندار اصفهان، سید حمیدرضا طباطبایی نائینی به سمت معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان منصوب شد.
همسر سعید مرتضوی گفت: همسرم در تهران است اما در منزلمانم نیست.
برنامه‌هایش را که به بهشت برد، موردقبول واقع شد، حتی برخی وی را شهردار قطعی پایتخت و جایگزین قالیباف می‌خواندند و می‌گفتند برنامه‌هایش می‌تواند شهر را از رکود و شهر فروشی خارج و به یک پایتخت فعال و پویا تبدیل کند.
بستری شدن رئیس دفتر مقام معظم رهبری در یکی از بیمارستان‌های تهران تکذیب شد.
دلیران فیروز رییس کمیته تشکیلات حزب آبادگران جوان در کل کشور شد.
ماتادورهای اسپانیایی معتقدند وقتی دوشاخ گاو را در دست گرفتند، اگر بتوانند بر حرکات سر و گردن آن فائق آیند، می‌توانند این حیوان تنومند را به زمین زده و شاخ آن را بشکنند. حالا به نظر می‌رسد روسیه و متحدانش مانند یک ماتادور پنجه در شاخ گاو انداخته و آن را زمین‌گیر کرده‌اند، چراکه وقتی گاو شاخ‌های خود را در دستان ماتادور می‌بیند، نهایت تلاشش را معطوف می‌دارد تا با حرکات پی‌درپی و کوبیدن پا به زمین،...
معاون اول قوه قضاییه گفت: من در کمتر پرونده‌ای بوده است که گفته باشم رسیدگی آن به مصلحت نیست، در مورد پرونده احمدی نژاد نیز این را گفتم که در تاخیر برخورد با شخص ایشان -نه اطرافیان-حکمتی است. تنها موردی که در طول این چند سال اخیر چنین چیزی گفته‌ام، همین مورد بوده است.
یکی از نمایندگان مجلس قسم جلاله خورد که اگر در هرکجای دنیا وضعیت بازار ارز دچار چنین نوسانی می‎شد، رئیس جمهورش استعفا می‎داد . او سپس به روحانی گفت: اگر استعفا نمی‎دهید، دست کم وزیر اقتصاد و رییس بانک مرکزی را برکنار کنید!
حمایت از کالای ایرانی

تازه های سایت