به گزارش پایگاه خبری تحلیلی همراز به نقل از روابط عمومی مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان اصفهان، حدود ساعت ۲۱ روز جمعه ۸ شهریورماه جاری، یک مورد حادثه زمین خوردگی بر اثر برخورد ۲ دستگاه موتورسیکلت در محدوده پل تمدن به سمت اطشاران به اتاق فرمان ۱۱۵ اصفهان گزارش شد.
براساس این گزارش، یک واحد امدادی به سرعت به محل حادثه اعزام شد، اما با توجه به اینکه تماس گیرندگان با ۱۱۵ آدرس را اشتباه اعلام کرده بودند، تکنسین های اعزامی محل حادثه را پیدا نکردند؛ این واحد امدادی برای بار دوم نیز با آدرسی دیگر به محل اعزام شد، اما بازهم آدرس گویای محل تصادف نبود. برای بار سوم، امدادخواهان آدرس صحیح را اعلام کردند و واحد امدادی به محل حادثه رسید اما به محض رسیدن، تکنسینی که پشت فرمان آمبولانس بود، از سوی مردی حدودا ۴۰ ساله مورد حمله و ضرب و شتم قرار گرفت.
 فرد ضارب با مشت به صورت نیروی امدادی اورژانس کوبید و او را درحالی که هنوز پایش روی ترمز بود به پایین خودرو کشید و باعث شد پای مضروب دچار پیچ خوردگی شود. همچنین عینک او نیز شکست و دهانش زخمی شد.
 این گزارش حاکیست، نیروهای این واحد امدادی با وجودیکه مورد حمله قرار گرفتند اما به خانم مصدوم که همسر مرد ضارب بود امدادرسانی کردند و او را به بیمارستان کاشانی انتقال دادند. اما شوهر این زن، همچنان در مسیر انتقال، به حمله فیزیکی و فحاشی و توهین به پرسنل فوریت های پزشکی ادامه داد.گفتنی است، اقدام ضارب در حال پیگیری قضایی است.