به گزارش پایگاه خبری همکراز نیوز به نقل از ایسنا سردار حسین اشتری در دیدار با حجت الاسلام ابراهیم رئیسی ضمن ارائه گزارش عملکرد ناجا در تعطیلات نوروزی سال 98 و سیل اخیر در شمال و غرب کشور از دستگاه قضا و نیروی انتظامی به عنوان دستگاه‌های موثر در جامعه نام برد و گفت: در این شرایط اقدامات و هماهنگی که میان ناجا و قوه قضائیه صورت می گیرد موجب دلگرمی مردم می شود.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام رئیسی در دیدار با سردار اشتری اظهارکرد: هیچ سازمانی مانند نیروی انتظامی ارتباط نزدیکی با قوه قضائیه ندارد. اقدامات نیروی انتظامی مقدم قضاوت قوه قضائیه است.

وی با بیان اینکه از زحمات مجموعه تحت امر ناجا تشکر می کنیم، گفت: اقدامات ما در سطح کلان باید گسترده تر انجام شود برهمین اساس بایستی در اتاق‌های اندیشه ورزی این موضوع بررسی شود که اتفاقات متفاوت و مثبتی نسبت به وضع موجود رخ دهد.

رئیسی تأکید کرد: این اتفاقات باید وضع موجود را تغییر دهد ضمن اینکه امور جاری هم انجام شود. برای تغییر وضع موجود در ارتباطات قوه قضائیه و ناجا یعنی تسریع در روند رسیدگی به پرونده ها و بهبود آن بایستی فکر اساسی شود.

وی تصریح کرد: انتظارات جامعه از قوه قضائیه و نیروی انتظامی بسیار زیاد است.امیدواریم در حفظ و ارتقای امنیت در جامعه گام های بلند و موثرتری برداشته شود.

انتهای پیام