به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا ؛ سرهنگ میر جلال موسوی با اعلام خبر اهدای اعضای بدن نیروی یگان‌ویژه به بیماران نیازمند، درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: استواریکم سید احمد رضا حسینی از کارکنان ولایت‌مدار یگان‌ویژه استان فارس در بازگشت از محل خدمت بر اثر تصادف دچار ضربه مغزی شد و در نتیجه به کما رفت.

فرمانده یگان‌ویژه استان فارس ادامه داد: این مأمور فداکار، بلافاصله به بیمارستان انتقال یافت اما علیرغم تلاش تیم پزشکی متأسفانه بر اثر شدت جراحت وارده دچار مرگ مغزی شد.

وی تصریح کرد: پس از اعلام مرگ مغزی، تیم پزشکی با خانواده وی درباره اهدا عضو وارد مذاکره شدند که خانواده مرحوم استواریکم سید احمد رضا حسینی" ایثارگونه رضایت دادند تا اعضای بدن وی به سایر بیماران نیازمند اهدا شود و به آنها جان دوباره‌ای ببخشد.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه نیروی انتظامی همیشه به دنبال تأمین امنیت مردم است، تصریح کرد: ما به عنوان مدافعان امنیت جامعه تا پای جان از حریم مردم دفاع خواهیم کرد حتی پس از جان دادن در این راه مقدس با اهدای عضو که یکی از فرهنگهایی است که در بین کارکنان رواج پیدا کرده، باز هم به دنبال جان بخشیدن به افراد نیازمند کشور هستیم.

گفتنی است، از این مأمور وظیفه‌شناس یک پسر چهار ساله به یادگار مانده است.

انتهای پیام/