دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: حضور غرورآفرین مردم تمام توطئه‌ها و نقشه‌های دشمنان را به یاس و نامیدی تبدیل کرد.

اسکندر مؤمنی دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر در گفتگو با خبرنگار مهر در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: طی ۴۰ سال گذشته شدیدترین تحریم‌ها و بزرگ‌ترین سنگ‌اندازی‌های دشمن علیه مردم بزرگ ایران اعمال شد اما مردم عزیزمان با فشارها و تحریم‌های ظالمانه از مسیر و اهداف انقلابی خود عقب نشینی نکردند.

وی افزود: حضور باشکوه مردم آگاه و با بصیرت ایران اسلامی در راهپیمایی امروز ۲۲ بهمن ماه، اقتدار و عظمت ملت ایران را به همه دنیا نشان داد و این حضور غرورآفرین تمام توطئه‌ها و نقشه‌های دشمنان را به یاس و نامیدی تبدیل کرد و بار دیگر برگ زرینی در تاریخ جمهوری اسلامی ایران رقم خورد.

دبیرکل ستاد همچنین با اشاره به انتخابات دوم اسفند اظهار داشت: در این شرایط حساس، در کنار همه گام‌هایی که برای رشد اقتصاد و رونق تولید برداشته می‌شود، برگزاری این انتخابات در سطح نظام جمهوری اسلامی و با حضور مردم، ثابت خواهد کرد که مردم همواره پشتیبان نظام و ولایت امر مسلمین هستند.

مؤمنی به چهلمین روز شهادت سردار سلیمانی اشاره کرد و افزود: تقارن باشکوه ۲۲ بهمن امسال با چهلمین روز شهادت سردار دلاور و پرافتخار اسلام، شهید حاج قاسم سلیمانی تبلور پیوند عمیق و معنادار انقلاب اسلامی با فرهنگ مقاومت و حمایت از مستضعفین جهان است.

وی در پایان ضمن گرامیداشت یاد و خاطر شهدا گفت: ما قدردان خون شهدا هستیم و با جان و دل راه این شهدا را ادامه خواهیم داد.