دوشنبه 1 بهمن 1397, Monday 21 January 2019, مصادف با 14 جمادی‌الاول 1440
  • از پنجره همراز به نصف جهان نگاه کنید...

  • 1
خبرها دوباره حاکی از بازگشایی رودخانه زاینده رود در روزهای پیش رو برای کشت کشاورزان است. موضوعی که استاندار اصفهان هفته گذشته در نشست خبری آن را به طور کامل تایید نکرد، ولی آن را رد هم نکرد، اما ظاهرا به طور قطعی شرکت آب منطقه ای با این اقدام مخالفت کرده که البته ادله و استنادات مدیران این شرکت راه به جایی نبرده و حالا زمزمه های بازگشایی این رودخانه بیشتر از پیش به گوش می رسد با این توضیح که...
هر ساله در جهان کارگران زیادی دچار حوادثی می‌شوند که به کشته‌شدن یا از کار افتادگی تعداد زیادی از آنها منجر می‌شود. واقعیت این است که هرگونه حادثه ناشی از کار حتی اگر کوچک و جزیی باشد، موجب درد و ناراحتی فرد حادثه‌دیده و اعضای خانواده او می‌شود. هرچه حادثه شدید باشد و منجر به مرگ یا از کارافتادگی دائمی شود، این مساله اهمیت بیشتری پیدا می‌کند.
مدیر گروه فرهنگی تبلیغی سفیران سرزمین آفتاب دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: جشنواره بچه های انقلاب با هدف تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی و ارائه کارنامه چهل ساله نظام اسلامی به دانش آموزان با استفاده از قالب های نوین تبلیغی برگزار می شود.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک شهرستان اصفهان گفت: امسال تاکنون از محل موقوفات منطبق به 78 نفر بیمار نیازمند 170 میلیون ریال کمک مالی پرداخت شده است.
اعتماد به نفس بالا، فن بیان خوب، جلب اعتماد مشتری و ارائه فهرستی از خدمات متنوع از ویژگی‌های کسانی است که به شغل فالگیری و رمالی و پیشگویی مشغول هستند.
هنوز اشک ها و گریه های روز عقد، روح و روانش را آزار می دهد، 10 سال بیشتر نداشت که، مادری کردن برای عروسک ها و خاله بازی ها جای خود را به خانه داری داد.
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: توسط اداره اوقاف و امور خیریه از اول سال جاری تاکنون بیش از 1 میلیارد ریال از محل موقوفات منطبق با نیات بهداشت و سلامت و دارو و درمان به افراد نیازمند و مراکز بهداشتی کمک مالی شده است.
معاون بهره وری و اقتصادی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: در سال جاری 10 پروژه بزرگ با سرمایه گذاری بخش خصوصی و اعتباری بالغ بر بیش از 154 میلیارد ریال در موقوفات استان اصفهان به بهره برداری رسید.
مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان اصفهان گفت: انقلاب اسلامی دستاوردهای زیادی در حوزه های مختلف داشته است که باید آنها به طور هدفمند و منسجم و مستمر تبیین و انعکاس یابد.
در حالی که مسئولان دلیل اصلی بازماندن کودکان از تحصیل را فقر می‌دانند، دولت بیش از پیش بر پولی کردن آموزش طبقاتی شده اصرار دارد هرچند آمار شفافی از کودکان بازمانده از تحصیل در ایران وجود ندارد، اما معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایران از شناسایی ۱۴۲ هزار کودک بازمانده از تحصیل خبر داد. معاون وزیر آموزش و پرورش هم گفت که تنها ۳۱ هزار و ۹۱۰ تن به مدرسه برگشتند.
معاونت اجتماعي سازمان فرهنگي اجتماعي شهرداري اصفهان بنا دارد روز پنجشنبه 20 دي ماه از ساعت 14 تا 18،‌ همايشی با موضوع بازسازی روابط آسیب دیده همسران را به منظور بهبود روابط همسران و بازسازي روابط آسيب ديده آنها و با حضور دكتر حميد حبشي از كارشناسان برجسته كشوري در حوزه خانواده، در سالن همايش هاي حرم مقدس زينبيه برگزار كند.
نشست بلوغ و بحران هاي دوره نوجواني به همت معاونت اجتماعي سازمان فرهنگي اجتماعي شهرداري اصفهان روز پنجشنبه 20 دي ماه از ساعت 9 صبح تا 12 ظهر با حضور دكتر حميد حبشي كارشناس برجسته كشوري در حوزه خانواده و تربيت برگزار مي شود.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه شهرستان اصفهان گفت: همایش توانمند سازی خانواده با موضوع بازسازی روابط آسیب دیده همسران در جوار حرم مطهر امامزاده زینب بنت موسی بن جعفر (علیهم السلام) اصفهان برگزار می شود.
شفافیت همواره مورد تاکید همه گروه ها و جناح های سیاسی بوده و به جرات می توان گفت بسیاری از آرایی که در این زمینه جمع آوری می شود برپایه همین شعار استوار بوده. شعاری که تا وقتی در حد حرف است، شیرین و آرمانی است، اما وقتی به پای عمل می رسد، به شرنگی می ماند که برای گام نهادن در مسیرش ، تلخی آن در چهره مدیران هویدا می شود.
رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: علاقمندان برای حضور در بزرگترین رویداد قرآنی از ده دی تا سی ام دیماه فرصت دارند تا در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم ثبت نام کنند.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک شهرستان اصفهان گفت: در بخش فراخوان های مردمی نهمین جشنواره عمار جایزه «زینب خاتون، افتخار اصفهان» برای بهترین اثری که شخصیت امامزاده زینب بنت موسی بن جعفر علیهم السلام اصفهان را معرفی نماید در نظر گرفته شده است.
مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان گفت : در اصفهان بالای 50درصد پسماند به صورت نامناسب دفن می شوند .
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نجف آباد گفت: با سرمایه گذاری آستان قدس رضوی کتابخانه عمومی و سالن مطالعه حضرت علی(ع) به روی موقوفه جلال آباد شهرستان نجف آباد ساخته می شود.
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: طرح خرید سربازی در لایحه بودجه ۹۸ حذف شد، ضمن آن که درآمد حاصل از صدور انواع کارت معافیت دائم نسبت به امسال تغییری نکرده است.
رئیس اورژانس فارس از واژگونی سرویس کارگران معدن آباده با یک کشته و ۱۲ مصدوم خبر داد.
حمایت از کالای ایرانی

تازه های سایت