دوشنبه 7 اسفند 1396, Monday 26 February 2018, مصادف با 10 جمادی‌الثانی 1439
  • از پنجره همراز به نصف جهان نگاه کنید...

  • 1
بر اساس اعلام اداره‌کل هواشناسی استان اصفهان از امروز تا اواسط هفته آینده بارش برف و باران در جنوب، غرب و ارتفاعات استان و باران در نواحی مرکزی استان پیش‌بینی می‌شود.
وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در جریان سفر خود به استان اصفهان، از پزشک اورژانس بیمارستان فارابی اصفهان که به علت ضرب و شتم توسط اطرافیان بیمار، دچار مصدومیت شدید شد، عیادت کرد.
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گفت: همراهان بیماری که در بخش روانپزشکی بیمارستان فارابی بستری بوده و در اثر آمبولی ریه فوت کرده است با حمله به کادر درمانی و تجهیزات بیمارستان، پزشک را مجروح و بالغ بر 1 میلیارد ریال خسارت وارد کرده‌اند.
وزیر بهداشت به منظور افتتاح و بازدید از پروژه های بهداشتی، درمانی، آموزشی و پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، وارد این استان شد.
رئیس کانون وکلای استان اصفهان از فعالیت بیش از 4 هزار وکیل در استان اصفهان خبرداد و این در حالی است که حدود 400 کارآموز وکالت نیز به زودی به این جمعیت اضافه می شوند.
مدیر روابط عمومی اداره‌کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: بگومگو بین دانش‌آموزان و مشاور در دبیرستان ناحیه 5 به زد و خورد منتهی شد که طی آن چند دانش‌آموز از ناحیه ساق پا و صورت آسیب می‌بینند. علیرضا مهدی اظهار داشت: صبح امروز در دبیرستان جمال در ناحیه 5 آموزش‌ و پرورش اصفهان که دانش‌آموزان در کلاسی سر و صدا می‌کردند، مشاور مدرسه وارد کلاس شده و تذکر می‌دهد. وی افزود: پس از این تذکر بگومگو بین...
حکم قصاص متهم ردیف اول پرونده قتل بنیتا در ملأعام به اجرا درمی‌آید.
دکتر علی رضا ستوده نژاد که بیش ترین عمل جراحی در جبهه های جنگ تحمیلی را به خود اختصاص داده و سال ها نیز رییس جامعه جراحان کرمان بوده است، درگذشت.
مدیر مخابرات منطقه اصفهان و تنی چند از مسئولین این شرکت از روند فعالیت های باشگاه خبری معلولین (آسنا نیوز ) دیدن وبا آنان گفتگو نمود .
باران هوای نصف جهان و بیشتر شهرستان های استان اصفهان را با طراوت کرد.
رئیس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: یک دستگاه اتوبوس در محور یاسوج-اصفهان در نزدیکی روستای باگ با 15 سرنشین واژگون شد که در اثر آن سه تن جان خود را از دست دادند.
نایب رئیس شورای شهر گفت: به جهت نیاز شهر، استقبال پرشور مردم و با توجه به این‌که یکی از مأموریت‌های بخش مدیریت شهری افزایش نشاط و شادابی در جامعه است و نقش و تأثیرگذاری فیلم و تئاتر با بسیاری از برنامه‌ها قابل مقایسه نیست، از جمله وظایف و رسالت خود می‌دانیم که از این جشنواره‌ها حمایت کنیم.
رئیس اداره بودجه اداره‌کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: میزان کل بدهی آموزش و پرورش استان اصفهان از سال 89 تاکنون میزان 5 میلیارد و 708 میلیون و 260 هزار تومان است، کلمه بودجه به تنهایی هیچگاه در آموزش و پرورش کاربرد ندارد، بلکه همیشه با کلمه کسری همراه است.
رئیس کل دادگستری استان اصفهان از شناسایی و دستگیری اعضای یک باند دلال و کارچاق‌کن، توسط نیروهای حفاظت و اطلاعات دادگستری خبر داد که یک زوج از اعضای اصلی آن هستند. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی همراز،احمد خسروی‌وفا اظهار داشت: پس از وصول شکایات متعدد مبنی بر این‌که افرادی با تردد در اماکن قضایی و محاکم عمومی و انقلاب، اقدام به دلالی و کارچاق‌کنی می‌کنند، موضوع در دستورکار ویژه حفاظت و اطلاعات...
رئیس اداره پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: طبق پیش بینی ها، سامانه بارشی از روز دوشنبه وارد این استان می شود و تا روز چهارشنبه در استان اصفهان فعال خواهد بود.
استان اصفهان از نظر شیوع فوت بر اثر سرطان و تومورها با 5.6 نفر فوتی در هر 10 هزار نفر جمعیت در وضعیت قرمز قرار دارد.
شهردار اصفهان مهمترین راهکار رسیدن به ترافیک روان و هوای پاک را استفاده از دوچرخه دانست و گفت: دوچرخه سواری می‌تواند جایگزین حمل و نقل شخصی شود.
رئیس اداره پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: بررسی نقشه‌های هواشناسی بیانگر جوی نسبتاً پایدار طی دو روز آینده در استان است، از روز چهارشنبه با ورود موج ناپایدار شرایط افزایش ابر در اکثر مناطق استان و بارش خفیف در مناطق غربی وجود دارد، به همین دلیل با کاهش میزان غلظت آلاینده‌ها برای دو روز هوای اصفهان سالم خواهد بود.
مدیرکل تأمین اجتماعی استان اصفهان با بحرانی خواندن وضعیت درآمدی این سازمان، از آشفتگی خواب مدیران سازمان تأمین اجتماعی در روزهای پایانی سال برای پرداخت مستمری‌بگیران خبر داد.
مسئول مرکز فراهم آوری اعضای پیوندی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: با اعلام مرگ مغزی و موافقت خانواده ‘احمدرضا شاکر’ نوجوان فوتبالیست عضو تیم جوانان استقلال، اهدای اعضای بدن وی در بیمارستان سلمان فارسی بوشهر به پنج بیمار نیازمند پیوند، زندگی دوباره بخشید.
shoarsal96

تازه های سایت