جمعه 31 فروردين 1397, Friday 20 April 2018, مصادف با 4 شعبان 1439
  • از پنجره همراز به نصف جهان نگاه کنید...

  • 1
رئیس سازمان سرمایه گذاری شهرداری یزد گفت: این نهاد در سال 1396، هزار میلیارد تومان قرارداد سرمایه گذاری برای اجرای طرح های عمران شهری با سرمایه گذاران منعقد کرد .
عضو شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: در صورتی که حادثه‌ای در اصفهان روی دهد، تنها ۵۰۰ تخته پتو برای خدمت‌رسانی به مردم در اختیار داریم.
فرانسه را بعد از رنسانس یکی از دروازه های تمدن غرب می شناسند و پاریس را هرچند قدمت آن به 4200 سال پیش از میلاد باز می گردد، اما به سبب پتانسیل های فرهنگی نوین که در آن نهفته است، شهری می دانند که هم نماد تمدن و مدرنیته است و هم زادگاه شوالیه های فرهنگی غربی؛
معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی کشور گفت: با مربیان خاطی در مرکز نگهداری کودکان اوتیسم برخورد شد.
سربازان غایب در سال 97 نیز می توانند با پرداخت جریمه نقدی، سربازی خود را بخرند.
تصادف، تلفات و مرگ بخشي جدانشدني از تعطيلات و سفرهاي نوروزي شده است. هر سال با پايان تعطيلات، رسانه‌ها و افکار عمومي منتظر آمار جديد از تعداد کشته‌شدگاني هستند که تصادفات راهنمايي و رانندگي سالشان را با مرگ گره زده است. آماري که در سال‌هاي اخير به روايت مسئولان پليس راهور هميشه روندي کاهشي داشته است و امسال و براي نوروز ٩٧ هم برخي اخبار اوليه حکايت از همين ماجرا داشت؛ تا اينکه روز گذشته خبري با...
حرکت کاروان وسایل نقلیه پاک در سطح شهر اصفهان، یکی از برنامه‌های جانبی نخستین نمایشگاه تخصصی حمل و نقل پاک، خودرو، موتورسیکلت و انواع پاک‌روها خواهد بود.
نمی توان خوب را دید و بد را ندید و یا برعکس، باید خوب را دید، بد را هم دید، همچنین یک روزنامه نگار منصف هرگز نمی تواند از نواقص به راحتی عبور کند و آن ها را نگوید و یا خوبی ها را آنقدر بزرگ ببیند که نتیجه ای معکوس داشته باشد، از این رو به نظر می رسد در باب نوروز بی رونق اصفهان باید نکاتی چند را متذکر شد که اگر چنین نگردد، می تواند روزهای ناخوشایندی را برای اصفهانی که تا چندی پیش یکی از مقاصد...
در هنوز بر همان پاشنه استعفا مي‌چرخد. محمدعلي نجفي که در آخرين ماه سال گذشته خبر درخواست استعفايش از شهرداري تهران اعلام شد، در اولين ماه سال جديد و اولين جلسه اعضاي شوراي شهر در سال ٩٧ همچنان بر نظر خود پافشاري مي‌کند؛ هرچند اکثريتي از اعضاي شوراي شهر با اين استعفا مخالف هستند. فرداي آخرين جلسه رسمي شوراي شهر تهران در سال ٩٦، ابتدا با پيامک و پيام‌هاي تلفني اعلام شد که نمايندگان شوراي شهر تهران...
فصل پاییز و زمستان در جنوب غرب و فصل بهار و تابستان در شمال‌غرب میزان مصدومان و کشته‌شدگان مین بیشتر می‌شود تعداد امدادگران میدان مین بسیار کم است و به‌ازای هر ١٥تخریب‌چی یک امدادگر وجود دارد آموزش مقابله با خطرات مین برای مردم محلی از سال ٨٢ شروع شد و از همان زمان مسئولیت این امر به سازمان هلال احمر و بهزیستی واگذار شد.
بیش از ١٠٠ هکتار از اراضی جنگلی مازندران نوروز امسال در آتش سوخت رشیدی، قهرمان حریق زاگرس: اگر مردم نباشند، اصلا خاموش‌کردن آتش ممکن نیست.
مهمترین و اصلی‌ترین بازار باندهای سودجویی که به قاچاق حیات وحش مشغولند چه آنهایی که از زیستگاه‌های داخلی به صید غیرمجاز می‌پردازند و چه آنهایی که به صورت قاچاق این حیوانات را وارد کشور می‌کنند، تهران است.
رئیس کمیته بودجه شورای شهر تهران گفت: محمدعلی نجفی استعفایش را پس نگرفت.
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس از فیلتر شدن بزرگ‌ترین پیام‌رسان مورد استفاده ایرانیان تا پایان فروردین خبر داد.
شهردار یزد با بیان اینکه فعالیت‌های چند ماهه قبل در شهر یزد مثال‌زدنی است گفت: شهرداری اخلاق‌مدار مهمترین هدف مجموعه شهرداری یزد است.
معاون حمل ‌و نقل و ترافیک شهردار اصفهان گفت: با توجه به معتدل بودن هوا و عدم بارندگی ورود مسافران و ضریب ماندگاری آنها در شهر اصفهان افزایش یافت، اما با برنامه ریزی های صورت گرفته و همکاری پلیس راهور شاهد قفل ترافیک در شهر نبودیم.
پل معلق «دره خزینه» پلدختر یکی از جاذبه های زیبای گردشگری در این شهرستان تخریب شد.
با غروب ششمین روز تعطیلات نوروزی در کشور، این ایام از نیمه هم گذشت و حالا دیگر می‌شود تا حدودی فهمید تیم‌ها چند مردِ حلاج‌اند.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه حذف کنکور در سال ۹۷ بعید به نظر می‌رسد، گفت: سازمان سنجش در مسیر اجرای قانون سنجش و پذیرش خوب عمل نکرده و وظایف خود را به درستی انجام نداده است.
حمایت از کالای ایرانی

تازه های سایت