جمعه 30 مهر 1400, Friday 22 October 2021, مصادف با 15 ربیع‌الاول 1443
  • از پنجره همراز به نصف جهان نگاه کنید...

  • 1
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: اهالی قلم باید ضمن مراقبت در همه زمینه ها، به طور خاص مراقب باشند تا در نوشته هایشان صداقت و امانت داری را رعایت کنند.
وزیر بهداشت گفت: خوشبختانه تاکنون 120 میلیون دز واکسن وارد کشور شده است که همچنان تا اواسط آبان ماه ادامه دارد و به طور قطع به 180 میلیون دز خواهد رسید.
با وجود اینکه واکسیناسیون در همه کشورها به عنوان راه حلی برای کنترل کرونا شناخته می‌شود اما هنوز عده‌ای برای دریافت واکسن تردید دارند و این در حالی است که مراکز تجمیعی واکسیناسیون با آغوش باز پذیرای شهروندان هستند.
دادستان اصفهان در خصوص بحران آلودگی هوا به مسئولان استان هشدار داد و تاکید کرد: کوتاهی مسئولان متولی در این زمینه از مصادیق ترک وظایف قانونی و قابل تعقیب است.
روز گذشته حوالی ظهر با انتشار خبر محکومیت رئیس سابق بانک مرکزی و معاون ارزی وی و یکی از دلال های نورچشمی نزدیکان دولت در فضای مجازی، بسیاری ار در بهت و حیرت فرو بود.
در پی انتشار خبر انتصاب شهردار منطقه 12 تهران، روابط عمومی راه و شهرسازی استان اصفهان اعلام کرد: علیرضا قاری قرآن در اصفهان می ماند.
رییس جمهور با تاکید بر اینکه واکسیناسیون عمومی باید با قوت ادامه یابد، گفت: دانشگاهیان و صاحبان تریبون در ترغیب و تشویق مردم به رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی و واکسینه شدن در برابر ویروس کرونا نقش بسزایی دارند.
کارشناس امور آزمایشگاه اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان گفت: شاخص کیفی هوای کلانشهر اصفهان صبح امروز با میانگین ۱۱۶ وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) را نشان می‌دهد.
رئیس کل دادگستری استان اصفهان در خصوص انتشار خبر شلیک فردی با تفنگ بادی به تعدادی خانم در اصفهان توضیحاتی ارائه کرد.
معاون مسکن و ساختمان اداره‌ کل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: ساخت واحدهای مسکونی جدید در طرح جهش تولید بصورت تقاضا محور بوده و ثبت نام برای آن به زودی آغاز می‌شود.
وزیر کشور از مهلت ۱۰ روزه برای واکسینه شدن مشاغل و اصناف مرتبط با مردم خبر داد و گفت: وزارت بهداشت باید تایید کند این جمعیت ۳ میلیون نفری واکسن زده‌اند و می‌توانند در محل کسب حاضر شوند.
رئیس کمیسیون ویژه آب و مناطق کم برخوردار شورای اسلامی شهر اصفهان در یادداشتی به موضوع لزوم همصدایی مسئولان و تصمیم گیران اصفهانی در خصوص وضعیت آب و خشکی رودخانه زاینده رود پرداخت.
رئیس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت در نامه ای جزئیات دوز سوم واکسن کرونا را به معاونین بهداشتی دانشگاه های علوم پزشکی اعلام کرد.
دور دیگری از سفرها مصادف با پایان ماه صفر و آغاز ماه ربیع الاول آغاز شد. این درحالی است که طبق...
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: در این دوره اولویت های دیگری از جمله تکمیل خطوط نیمه کاره و تجهیز...
استاندار تهران از غیبت ۱۰ عضو اصلی کارگروه کاهش آلودگی هوای استان تهران در جلسه امروز (دوشنبه)...
به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم روز گذشته صفحه مجله عصراندیشه در اینستاگرام مسدود شد....
زلزله ای به بزرگی ۵.۷ دهم در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) ساعت ۶ و ۹ دقیقه و ۲۸ ثانیه صبح امروز (دوشنبه) چلگرد در استان چهارمحال و بختیاری را لرزاند. این زمین‌لرزه در مرز استان مذکور و استان خوزستان رخ داده است.
ابراهیم رئیسی یکشنبه گذشته در حالی معاون خود در سازمان حفاظت محیط‌ زیست را منصوب کرد که بسیاری از کارشناسان معتقدند، ظرفیت‌های محیط‌زیستی کشور، دیگر تحمل اشتباه و سوءمدیریت‌های دوباره را ندارد.
کارشناسان محیط زیست هشدار می‌دهند که میلیون‌ها حیوان وحشی در اثر آتش‌سوزی‌ های جنگلی در برزیل به...

شعار هزار و چهارصد

تازه های سایت