وی  یادآور شد: این سایت با اشاره به پرواز اشتباه چند روز پیش یکی از خطوط هوایی انگلیس، اقدام به انتشار خبری طنز گونه تحت این عنوان کرده که هواپیمای پرواز تهران-کیش ایران ایر به جای کیش در بجنورد به زمین نشسته است.

وی ادامه داد:  این اتفاق در انگلستان رخ داده و یکی از هواپیماهای بریتیش ایرویز به جای آلمان به اسکاتلند رفته است. هواپیما بعد از چندین ساعت توقف در فرودگاه ادینبورگ اسکاتلند، این بار به سمت مقصد اصلی یعنی دوسلدورف آلمان پرواز کرده و بریتیش ایرویز هم در اطلاعیه‌ای علت این قضیه را یک اشتباه اداری در رساندن طرح پروازی و نقشه ها و داکیومنت های یک پرواز دیگر به خلبان این هواپیما اعلام کرده است. این سایت با درج این خبر درصدد طرح این موضوع بوده که اگر چنین اتفاقی در ایران رخ میداد چه استنباط و رویکردهایی مطرح می شد.

اصغرزاده با بیان این که اقدام سایت مذکور سبب تشویش اذهان عمومی است، اظهار کرد: با توجه به این که مسافران هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران به دلیل انتشار این خبر تحت تاثیر قرار گرفته اند،هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما"  پیگیری از طریق مراجع ذی صلاح قانونی علیه این سایت را مد نظر قرار خواهد داد.

انتهای پیام/