پنجشنبه 28 تير 1397, Thursday 19 July 2018, مصادف با 6 ذی‌القعده 1439
  • از پنجره همراز به نصف جهان نگاه کنید...

  • 1
رئیس خانه صنعت معدن و تجارت ایران گفت: پس از گذشت چندین سال نمایندگان مجلس تکلیف ارزش افزوده را مشخص کنند.
ساندرو اتوماتیک ۲.۵ میلیون تومان در بازار امروز ارزان شد.
مجري بازسازي شبکه فاضلاب اصفهان گفت: با توجه به خسارت ها ي ناشي از ريزش فاضلاب ها، اولويت بازسازي شبکه هاي فاضلاب اصفهان با مناطق فوق بحراني و بحراني است. محسن بيشه اي در مورد پيشرفت شرکت آبفا در بازسازي شبکه هاي فاضلاب اصفهان تصريح کرد: با توجه به قدمت 50 ساله شبکه فاضلاب اصفهان و ضرورت تسريع روند بازسازي، در حال تلاش و پيگيري براي تکميل سريع تر اين پروژه هستيم. وي ادامه داد: در حال حاضر با...
معاون بهره‌برداری شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: اکنون آبرسانی به 56 شهر استان اصفهان از طریق سامانه تله‌متری مدیریت می‌شود تا میان همه شهرها آب عادلانه توزیع شود.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: میزان متوسط مصرف 90 درصد مردم اصفهان به زیر الگوی مصرف و به 20 مترمکعب در ماه رسیده است.
اصفهان- ایرنا- استاندار اصفهان گفت: جنگی کنونی دشمنان، فکر و ایمان مردم ما را هدف قرار گرفته است اما آنها باید بدانند که این کارشکنی ها، اراده مردم را سست نمی کند.
رئیس اتحادیه دستگاه‌های مخابراتی، ارتباطی و لوازم جانبی گفت: گرچه همه برندهای موبایل موجود در بازار از ارز دولتی ۴۲۰۰ تومانی استفاده کرده است.
تولید بنزین یورو۴ در پالایشگاه اصفهان برقرار شده است.
یک کارشناس مسائل انرژی معتقد است: خروج آمریکا از برجام به احتمال زیاد مشکلی در فروش نفت ایران به وجود نخواهد آورد چون خریداران نفت ایران یعنی اروپا، چین و... به حفظ برجام با وجود خروج آمریکا تمایل دارند.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان در جلسه هم اندیشی اصحاب رسانه و مسئولان درباره مصرف بهینه و صرفه‌جویی آب گفت: از روز ۲۲ اردیبهشت‌ماه امکان ثبت درخواست متقاضیان لوازم کاهنده مصرف آب با سامانه 1522 شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان وجود دارد .
رئیس اتحادیه طلا و جواهر با بیان اینکه نوسانات چند روز اخیر طلا و سکه با فرمول های اقتصادی مطابقت ندارد و شاهد افزایش حباب گونه و کاذب قیمت طلا هستیم گفت: بنده منکر دست های پنهان نیستم که سرمایه ها را به سمتی می کشد و سود مورد نظر خود را طلب می کند.
پس از حدود ۴ ماه از وقوع سانحه برخورد نفتکش ایرانی سانچی و کشتی فله‌بر کریستال، رئیس هیئت ایرانی بررسی سانحه، دلایل این حادثه مرگبار را اعلام کرد.
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان گفت: درخصوص اشتغال از دولت می‌خواهم که دست از سر صنعت بردارد و اجازه دهد که موضوع اشتغال دوجانبه باشد و به صورت استاد شاگردی انجام شود.
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته در رابطه با حقوق فروردین‌ماه بازنشستگان فولاد، واریز حقوق این قشر زحمتکش انجام شد. محمدمهدی زاهدی امروزاظهار داشت: با پیگیری‌های صورت گرفته و با همکاری کانون بازنشستگان صنعت فولاد استان و طی تذکر کتبی مجدد به ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مسؤولان مربوطه در رابطه با حقوق فروردین ماه بازنشستگان فولاد، واریز حقوق...
مدیر شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران ـ منطقه اصفهان از رسید و ارسال بیش از 12 میلیارد تن کیلومتر نفت خام و فرآورده های نفتی توسط منطقه اصفهان خبر داد.
مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان تنها راهبرد عبور از بحران کم آبی را اعمال مدیریت مصرف دانست و با اشاره به حفر چاه گفت: حفر چاه تنها یک پنجم آب مورد نیاز را تامین می‌کند.
استاندار اصفهان گفت: صنعت، مهاجرت، عدم مدیریت منابع آبی و... کشاورزان را در وضعیت سختی قرار داده است که خیرین باید همراه آن‌ها باشند و تا زمانی که وضعیت آن‌ها بهبود می‌یابد، همزمان به نیازهای روحی، جسمی وعاطفی آن‌ها توجه کنند.
مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام گفت: قیمت کالاهای اساسی به ویژه گوشت قرمز وارداتی باوجود تک نرخی شدن ارز افزایش نخواهد داشت.
آذری جهرمی گفت: طبق گزارش هایی که داریم پیام رسان های داخلی در برخی از پارامترها تا ده برابر رشد شاخص های کیفی داشتند که توفیق خوبی محسوب می شود.
یک بسته ١٠هزارتایی فالوور در فروردین ٩٧ حدود ٢٠٠هزارتومان فروخته می‌شود ١٠‌هزار کاربر فیک برای صفحات اینستاگرام ٨٤‌ هزار تومان تمام می‌شود ٥‌هزار لایک ایرانی ٥٤‌هزار و ٩٠٠ تومان و ٥‌هزار لایک خارجی ٣٥‌هزار تومان است.
حمایت از کالای ایرانی

تازه های سایت