جمعه 30 ارديبهشت 1401, Friday 20 May 2022, مصادف با 18 شوال 1443
  • از پنجره همراز به نصف جهان نگاه کنید...

  • 1
معاون برنامه‌ریزی و اقتصادی وزیر نیرو با بیان اینکه بر اساس برنامه‌ریزی صورت‌گرفته تا پایان دولت سیزدهم شهر دارای تنش آبی در کشور نخواهیم داشت، گفت: اولویت محل تامین آب استان هرمزگان باید شیرین‌سازی آب دریا باشد.
معاون شرکت مدیریت منابع آب ایران اعلام کرد: امسال در کشور قطعی برنامه ریزی شده آب نخواهیم داشت.
سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها اعلام کرد: یارانه تکمیلی کمک معیشتی مرحله ۱۳۵ به حساب سرپرستان متقاضی بازبینی دهک‌بندی و قطع یارانه اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱ واریز شد.
مدیرعامل بانک دی در مراسم تکریم و معارفه مدیر امور حراست ضمن تاکید بر شفافیت و رعایت ضوابط ابلاغی نهادهای بالادستی، تاثیرعملکرد صد روزه هیئت‌مدیره در بهبود شاخص‌های عملیاتی و فرآیندی را مطلوب ارزیابی کرد.
نخستین نشست ارزیابی عملکرد شعب بانک دی در سال ۱۴۰۱ با حضور مدیرعامل، معاونان، مدیران ا‌مور شعب و حوزه‌های سرپرستی و روسا و معاونین شعب برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی همراز، در گفت و گوی زنده اینستاگرامی مشترک «داریوش ابوحمزه» معاون رفاه اجتماعی و «سید مرتضی موتورچی» رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به ابهامات یارانه ای پاسخ داده شد.
صبح امروز نرخ دلار در بازار آزاد با قیمت ٢٩ هزار و ۵۵٠ تومان ثبت شد و در ادامه معاملات قیمت این اسکناس با نوسانات افزایشی به نرخ ٢٩ هزار و ٨٩٠ تومان رسید.
عملیات احداث تصفیه خانه فاضلاب چادگان از سال 1392 آغاز شده و تاکنون 75 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.
سازمان هدفمندی یارانه‌ها از واریز یکصد و سی و پنجمین و یکصد و سی و ششمین مرحله یارانه نقدی براساس دهک‌های شناسایی شده وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مبالغ تعیین شده به حساب ۲۳ میلیون سرپرست خانوار واریز شد.
پروانه ساخت اولین شهرک خصوصی کشور با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در استان بوشهر با حضور وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل شرکت عمران شهرهای اعطا شد.
بانک دی در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی و تسهیل ارتباط بین بازار کار و مراکز علمی و دانشگاهی، اولویت‌های پژوهشی سال ۱۴۰۱ را اعلام کرد.
مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت دخانیات ایران مبارزه و مقاومت را تنها راه نجات سرزمین‌های اشغالی دانست و از نقش دلال‌های یقه سفید در ممانعت از اشتغال در صنعت دخانیات کشور پرده برداشت.
مدیرعامل شرکت مادرتخصصی عمران شهر‌های جدید گفت: دارندگان زمین در خارج از شهر می‌توانند برای ساخت شهرک به سامانه خدمات الکترونیک مراجعه کنند و درخواست تاسیس شهرک خصوصی دهند.
امروز دلار در بازار آزاد بدون تغییر نسبت به روز گذشته و با نرخ ۲۷ هزار و ۸۵۰ تومان آغاز به کار کرد اما در ادامه معاملات در مدار افزایشی قرار گرفت و مجددا وارد کانال ۲۸ هزار تومان شد. اما در این لحظه از معاملات دلار در میان کانال ۲۷ و ۲۸ هزار تومان در نوسان است به‌گونه‌ای که با نرخ ۲۷ هزار و ۹۵۰ تومان خرید و فروش می‌شود.
مدیرعامل بانک دی در نشست هم‌اندیشی با روسا و کارشناسان حوزه اعتبارات این بانک، سرعت و دقت در انجام امور اعتباری مشتریان را دو اصل مهم و سرلوحه فعالیت حوزه اعتباری دانست.
با گذشت بیش از یک ماه از سال ۱۴۰۱، گرچه بازار خودرو همچون سایر بازارها راه افتاده، اما همچنان در رکود است و به‌جز اندک مواردی خرید و فروش‌ انجام نمی‌شود؛ بررسی قیمت‌ها در سایت‌ها و فضای مجازی حاکی از رشد ۱۰ تا ۱۳ درصدی قیمت‌هاست.
بازار طلا و سکه تحت با نوسان اندک اونس جهانی و پیشروی دلار در کانال ۲۷ هزار تومان، در مداری افزایشی قرار دارد، به گونه‌ای که قیمت انواع سکه افزایش یافت.
وزیر اقتصاد با بیان اینکه، حرکت دولت در مسیر حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی گام به گام و تدریجی خواهد بود،‌گفت: درخصوص افزایش حقوق ۵۷ درصدی دستمزد کارگران، در وزارت اقتصاد معتقد بودیم که می شد، شاهد مصوبه سازگارتری با شرایط اقتصاد کلان باشیم.
‌نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: در جلسه مجمع نمایندگان استان اصفهان تاکید شد که پروژه بن-بروجن یک بارگذاری و فشار جدید است و حوضه آبریز زاینده رود دیگر تحمل این فشار را ندارد و باید از منبع دیگری آن را تامین کنند.
درحالی‌که اصفهان این روزها با وضعیت نگران‌کننده‌ای به لحاظ خشک‌سالی دست‌وپنجه نرم می‌کند، خبرهایی به گوش می‌رسد که استاندار استان یزد درصدد است که بتواند از خط دوم انتقال آب شرب به یزد، گلخانه‌های در مسیر را نیز مشروب نماید و برای گلخانه‌ها نیز سهمیه آب دریافت کند.

شعار سال 1401 2

تازه های سایت