دوشنبه 7 اسفند 1396, Monday 26 February 2018, مصادف با 10 جمادی‌الثانی 1439
  • از پنجره همراز به نصف جهان نگاه کنید...

  • 1
مدیر مرکز کنترل و هماهنگی عملیات سازمان امداد و نجات هلال احمر به شایعات زنده خارج شدن مسافران هواپیما و عکس ماهواره‌ای منتشر شده پاسخ داد.
سخنگوی سپاه پاسداران از پیدا شدن لاشه هواپیمای تهران-یاسوج توسط بالگردهای نیروهای هوا فضای سپاه خبر داد.
بیکاری دانشگاهیان در اصفهان بالاتر از میانگین کشور و 20 و 8 دهم درصد است.
رئیس اداره عمران اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان اظهار کرد: با مطالعات انجام‌ شده 30 درصد شهرهای استان اصفهان به عنوان بافت فرسوده شناسایی‌شده است.
نرخ دلار آمریکا(USD)از نیمه دوم سال 1396 به این سو روند افزایشی قابل توجهی داشته به طوریکه نرخ برابری این ارز که در ابتدای سال جاری 3720 تومان بوده به مرز روانی 5000 تومان در بهمن ماه 96 رسیده است. همزمان با بالا رفتن نرخ دلار آمریکا(USD)فاصله نرخ دلار دولتی با دلار آزاد به بیش از 1250 تومان رسیده و به این ترتیب وعده دولت حسن روحانی برای تک نرخی کردن قیمت ارز تا پایان سال جاری بسیار دور از ذهن...
مدیر عامل آب و فاضلاب استان اصفهان با حضور در آبفا منطقه گلپایگان ، با کارکنان این منطقه دیدار کرد.
به دلیل شرایط نا مناسب جوی پرواز صبح تهران به شیراز در فرودگاه اصفهان به زمین نشست.
مسکن برای بسیاری از ایرانی ها بیشتر از آنکه سرپناه باشد سرمایه است و به همین دلیل سرمایه گذاری خصوصی انجام شده در املاک و مستغلات با هیچ بازار دیگری در ایران قابل مقایسه نیست.
قیمت ارز در یک ماه گذشته دستخوش نوسانات روزانه و لحظه ای بوده است به نحوی که نرخ دلار آمریکا از زیر 4200 تومان به بالای مرز روانی 4700 تومان در آخرین روز کاری بازار در این هفته رسید.
مسافران ورودی قشم چمدان‌های سبکی دارند، مسافرانی که از قشم برمی‌گردند، سنگین‌تر قدم برمی‌دارند و بارو‌بنه‌شان زیاد است. یخچال‌های سفید و زرد پر از میگو و ماهی، کیسه‌های پلاستیکی پتو، لباس، صنایع‌دستی. مهناز از روستای سلخ دو عروسک دُختِلوک خریده، یکی‌شان عروس است و یکی مادر باردار. مهناز در اقامت پنج روزه‌اش سه‌، چهار منطقه از قشم را دیده و بقیه اوقاتش را در بازارهای درگهان و قشم گذرانده. این...
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به موضوع دریافت دیرکرد از سوی بانک ها، گفت: هیچ یک از فقها اجازه دریافت دیرکرد را نداده اند و این موضوع از موارد حرام مسلم بوده و امروز مشکل‌ترین قضیه در بانک ها است.
بي ترديد حفاظت محيط زيست يكي از دل مشغولي ها و نگرانيهاي جوامع كنوني بشري بشمار مي آيد افزايش جمعيت بهره برداري غير معقول از منابع طبيعي ، تخريب و دگرگوني كاهش يابنده تنوع زيستي ، گسترش روز افزون آلودگيها كه به انحاء مختلف هوا ، خاك و آبهاي جهان را تحت تأثير زيانبار قرار داده است و بالاخره تنزل كيفيت زندگي طبيعي انسانها در نتيجه برهم خوردن تعادل و تناسب محيط زيست موجب شده است تا دولتها ،...
بازارهای مالی شهر در میانه هفته با افت مجدد شاخص بورس همراه شدند، سکه تمام بهار آزادی هزار تومان رشد کرد و دلار آمریکا مقداری از ارزش خود را از دست داد.
كار گروه نظارت شوراي فني استان اصفهان از تصفيه خانه فاضلاب نطنز بازديد كردند .
حدود ۴۸ است مسافران یک پرواز در فرودگاه اصفهان سرگردان شده‌اند.
🔹اگر می خواهید بدانید گوشی شما به صورت قاچاق وارد کشور شده یا قانونی است، در گام اول #۰۶#* را شماره گیری کنید تا کد ۱۵ رقمی گوشی تلفن همراه مخصوص خود (IMEI) را دریافت کنید.
شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران از بسته شدن فرودگاه امام خمینی (ره) به دلیل بارش برف سنگین خبر داد.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی اصفهان گفت: افتتاح پروژه نمایشگاه بزرگ اصفهان تحول اقتصادی در شهر ایجاد می‌کند و در صادرات غیرنفتی استان تأثیرگذار است زیرا کالا و خدمات را می‌توان با برگزاری نمایشگاه در معرض دید مصرف کنندگان قرار داد تا خریدهای خود را انجام دهند.
رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: در مورد اقتصاد، گرفتاری های مان کم نیست. یکی مسائل بانکی است که بانک‌ها خود منشاء فساد شده اند. خیلی ها پیش از این نسبت به این موضوع هشدار دادند، اما گوش ندادند و مجبور شدند برخی از این بانک‌های قلابی را تعطیل کنند و پول مردم را هم تمام و کمال ندادند و در آن مانده‌اند.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان در جلسه مدیریت بحران آب با هدف سازگاری با تبعات خشکسالی که باحضور مدیران و بهره برداران شهرهای تحت پوشش طرح آبرسانی اصفهان بزرگ تشکیل شد گفت: براساس شورای مدیریت آب استان به دلیل عدم بارندگی مناسب در سال آبی جاری تخصیص آب شرب حدود 10 درصد کاهش یافته است. پس می طلبد مدیران با تدبیر و برنامه ریزی آب شرب مشترکین را به صورت پایدار در سطح استان تأمین نمایند در...
shoarsal96

تازه های سایت