شنبه 26 آبان 1397, Saturday 17 November 2018, مصادف با 8 ربیع‌الاول 1440
  • از پنجره همراز به نصف جهان نگاه کنید...

  • 1
امروز با حضور 467 هزارو 71 دانش آموز،زنگ آب بطور همزمان در بیش از21 هزار و 73 مدرسه ابتدایی استان اصفهان به صدا در آمد.
مدیرعامل فولاد مبارکه دربارۀ تحریم فولاد مبارکه از سوی وزارت خزانه‌داری آمریکا گفت: پیش تر نیز آمریکا صنعت فولاد ایران و گاز و پتروشیمی را تحریم کرده بود؛ در نتیجه این اتفاق موضوع تازه‌ای نیست.
شرکت هواپیمایی ایرفرانس می‌گوید از ماه آتی میلادی پروازهایش به تهران را متوقف می‌کند. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی همراز به نقل از تسنیم، شرکت هواپیمایی ایرفرانس از توقف پرواز‌هایش به مقصد تهران خبر داد. بنا به اعلام شرکت ایرفرانس، پروازهای این شرکت به تهران از ماه آینده میلادی متوقف می‌شود. ساعاتی پیش بود که شرکت هواپیمایی بریتیش ایرویز نیز از توقف قریب‌الوقوع پروازهایش به تهران خبر داد،...
مدیرکل فرودگاه شهید بهشتی اصفهان گفت: به دنبال افزایش بهای احتمالی پروازهای داخلی و خارجی و نرخ ارز مسافرتی در بازار ثانویه کاهش تعداد پروازهای مسافرتی را خواهیم داشت.
مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان از پایان پیش از موعد خاموشی‌ها در اصفهان خبر داد و گفت: با توجه به شرایط مساعد آب و هوا و صرفه‌جویی مشترکان در مصرف برق، خاموشی‌های اصفهان به احتمال قوی در هفته آینده و پیش از موعد اعلام‌شده به پایان می‌رسد.
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت پالایش نفت اصفهان به منظور بررسی عملکرد این شرکت برای سال مالی منتهی به 29 اسفند 96، با حضور 89 درصد سهامداران حاضر در جلسه برگزار شد. در این جلسه سود هر سهم به میزان 300 ریال تصویب شد.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: با توجه به کاهش منابع آبی، سازگاری با کم‌آبی تنها راه دسترسی پایدار به آب شرب است؛ پس می‌طلبد مردم مصرف بهینه آب را در دستور کار قرار دهند.
رئیس خانه صنعت معدن و تجارت ایران گفت: پس از گذشت چندین سال نمایندگان مجلس تکلیف ارزش افزوده را مشخص کنند.
ساندرو اتوماتیک ۲.۵ میلیون تومان در بازار امروز ارزان شد.
مجري بازسازي شبکه فاضلاب اصفهان گفت: با توجه به خسارت ها ي ناشي از ريزش فاضلاب ها، اولويت بازسازي شبکه هاي فاضلاب اصفهان با مناطق فوق بحراني و بحراني است. محسن بيشه اي در مورد پيشرفت شرکت آبفا در بازسازي شبکه هاي فاضلاب اصفهان تصريح کرد: با توجه به قدمت 50 ساله شبکه فاضلاب اصفهان و ضرورت تسريع روند بازسازي، در حال تلاش و پيگيري براي تکميل سريع تر اين پروژه هستيم. وي ادامه داد: در حال حاضر با...
معاون بهره‌برداری شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: اکنون آبرسانی به 56 شهر استان اصفهان از طریق سامانه تله‌متری مدیریت می‌شود تا میان همه شهرها آب عادلانه توزیع شود.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: میزان متوسط مصرف 90 درصد مردم اصفهان به زیر الگوی مصرف و به 20 مترمکعب در ماه رسیده است.
اصفهان- ایرنا- استاندار اصفهان گفت: جنگی کنونی دشمنان، فکر و ایمان مردم ما را هدف قرار گرفته است اما آنها باید بدانند که این کارشکنی ها، اراده مردم را سست نمی کند.
رئیس اتحادیه دستگاه‌های مخابراتی، ارتباطی و لوازم جانبی گفت: گرچه همه برندهای موبایل موجود در بازار از ارز دولتی ۴۲۰۰ تومانی استفاده کرده است.
تولید بنزین یورو۴ در پالایشگاه اصفهان برقرار شده است.
یک کارشناس مسائل انرژی معتقد است: خروج آمریکا از برجام به احتمال زیاد مشکلی در فروش نفت ایران به وجود نخواهد آورد چون خریداران نفت ایران یعنی اروپا، چین و... به حفظ برجام با وجود خروج آمریکا تمایل دارند.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان در جلسه هم اندیشی اصحاب رسانه و مسئولان درباره مصرف بهینه و صرفه‌جویی آب گفت: از روز ۲۲ اردیبهشت‌ماه امکان ثبت درخواست متقاضیان لوازم کاهنده مصرف آب با سامانه 1522 شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان وجود دارد .
رئیس اتحادیه طلا و جواهر با بیان اینکه نوسانات چند روز اخیر طلا و سکه با فرمول های اقتصادی مطابقت ندارد و شاهد افزایش حباب گونه و کاذب قیمت طلا هستیم گفت: بنده منکر دست های پنهان نیستم که سرمایه ها را به سمتی می کشد و سود مورد نظر خود را طلب می کند.
پس از حدود ۴ ماه از وقوع سانحه برخورد نفتکش ایرانی سانچی و کشتی فله‌بر کریستال، رئیس هیئت ایرانی بررسی سانحه، دلایل این حادثه مرگبار را اعلام کرد.
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان گفت: درخصوص اشتغال از دولت می‌خواهم که دست از سر صنعت بردارد و اجازه دهد که موضوع اشتغال دوجانبه باشد و به صورت استاد شاگردی انجام شود.
حمایت از کالای ایرانی

تازه های سایت