سه شنبه 31 ارديبهشت 1398, Tuesday 21 May 2019, مصادف با 16 رمضان 1440
  • از پنجره همراز به نصف جهان نگاه کنید...

  • 1
دبیر سابق کانون صنعت ساختمان استان اصفهان از افزایش ۱۵۰ درصدی نرخ مصالح ساختمانی و عدم نظارت مسولین سخن گفت .
مدیر دفتر مطالعات و بررسی‌های فنی آبفای استان تهران از اختصاص ۴۲۳ میلیارد ریال اعتبار برای طرح‌های مطالعاتی آب و فاضلاب در این شرکت خبر داد.
تولید کنندگان فولاد ایران در طی نامه ای به مدیر کل صنایع معدنی وزارت صنعت خواستار اصلاح قیمت پایه میلگرد در بورس کالا شدند .
معاون حمل‌ونقل وزیر راه و شهرسازی از تصویب افزایش متوسط ۲۲ درصدی نرخ بلیت قطارهای مسافری پس از ماه مبارک رمضان در شورای‌ عالی هماهنگی ترابری کشور خبر داد.
نماینده مجلس شورای اسلامی از معایب واردات بدون انتقال عرض سخن اشاره کرد و گفت : پیمان سپاری ارزی یک دخالت حاکمیتی صحیح است .
در پی موافقت هیئت‌مدیره شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران با کناره‌گیری محمد جمشیدی از تصدی مسئولیت مدیرعاملی، صادق کرمی سرپرست شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران شد.
مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی تأمین، توزیع و تنظیم بازار وزارت صنعت، معدن و تجارت برای گران فروش ها خط و نشان کشید.
در جهان امروز مهمترین عامل برای تحول، ارتقا و توانمندیهای سازمان و دستیابی هدفمند به اهداف و رسالت‌های در نظر گرفته شده، عنصر انسان است. منابع انسانی قدرتمند بقای سازمان را ضمانت می‌کند روز به روز نقش منابع انسانی برای رقابت پایدار پررنگ تر شده است.
با توجه به شکستن سد امندی یک در شهرستان هریس طی روزهای اخیر، شرکت آب منطقه‌ای آذربایجان شرقی توضیحات مربوطه را ارائه کرد.
آغاز پیش فروش بلیط قطار برای عید سعید فط از امروز صبح ساعت 11 شروع شده است .
معاون وزیر راه و شهرسازی، از آغاز لایروبی اروند بر اساس توافق صورت گرفته بین رئیس جمهوری ایران و نخست وزیر عراق، بعد از ماه مبارک رمضان خبر داد.
مدیر کل دفتر سرمایه گذاری و اقتصاد و مسکن از موافقت بانک مرکزی با سامانه اطلاعات بازار املاک و قانونی شدن ثبت معاملات مسکن خبر داد
معاون بازاریابی اران خودرو از به روزرسانی تعههدات معوق ایارن خودرو تا پایان سال 98 خبر داد .
رئیس سازمان امور عشایر کشور گفت: ۳۰۰ میلیارد تومان برای تامین منابع آبی و ۲۶۰ میلیارد تومان برای تقویت زنجیره تولید عشایر اختصاص داده می شود.
وزیر سابق صنعت، معدن و تجارت معتقد است که مدیریت متمرکز و منسجم، تصمیم‌گیری سریع و شجاعانه و واگذاری تصدی‌گری‌ها به مردم در وزارتخانه ادغام شده بهتر انجام می‌شود.
فروش بلیت قطارهای شرکت ریلی برای حد فاصل تاریخ‌های ۱۱ تا ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۸، از ساعت ۱۱ صبح روز شنبه ۲۸ اردیبهشت ماه آغاز می‌شود.
معاون بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی از کمبود کارگرهای حرفه‌ای در نانوایی‌های این استان خبر داد.
مدیر عامل سازمان ملی زمین و مسکن گفت در کشور 500 هزار دستگاه مسکن مهر به صورت نیمه تمام باقی مانده اند .
رئیس کل بانک مرکزی گفت: ساده‌ترین کار برای عملیاتی کردن فعالیت سازوکارهای«اینستکس»و«ساتما»برداشت نفت توسط نهادهای اروپایی یا اعطای خط اعتباری به صادرکنندگان اروپایی برای صادرات به ایران است.
اطلاعات مندرج در سامانه شرکت مدیریت فناوری بورس از افزایش 3683 واحد شاخص کل بورس رانشان میدهد.

شعار سل 98

تازه های سایت